Ivana Jirešová poprvé promluvila o svém partnerovi. Doprovodil ji na večírek

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
ivana jiresova
Zdroj: Nextfoto

Ivanu Jirešovou znají fanoušci jako barmanku z Ordinace v růžové zahradě. Herečka v posledních dnech měla hodně napilno především skrýváním svého nového vztahu. Nejprve se k němu odmítala jakkoli vyjadřovat, jenomže fotky z večírku televize Nova prozradily, že opravdu někoho má.

Vysoký sympatický muž se sice skrýval pod kšiltovkou, úsměv, se kterým se loučil před vstupem do budovy s Jirešovou, se ale zakrýt nedal. Už v tu chvíli bylo jasné, že tady jde o víc než jen o přátelství. A ačkoli herečka v poslední době ohledně svého vztahu mlčela, tentokrát promluvila.

Přiznala se, že je s pohledným fešákem už delší dobu, o vztahu ale příliš mluvit nechtěla. Pouze několika slovy vztah potvrdila, prozatím se ale očividně necítí na to, aby šla ven s nějakými detaily. Fanoušci si tak budou muset na další informace počkat.

Nemohl s ní ani na party

„Ano, je to můj přítel Pavel. Jsme spolu už delší dobu a dál bych to nerozebírala,“ svěřila se deníku Aha! s tím, že nechce médiím prozatím poskytovat žádné detaily. Zdá se, že ačkoli jsou spolu už nějaký čas, nepovažují vztah za něco, s čím by se chtěli chlubit.

„Chtěla jsem ho vzít s sebou, ale dostala jsem pozvánku jen pro jednoho, tak jsem šla sama a pobavila se s kolegy,“ dodala na vysvětlenou, proč ji přítel doprovodil pouze ke vstupu. Navíc se zdá, že je její partner poměrně stydlivý a před fotografy by se stejně moc ukazovat nechtěl.

Není známo zatím ani to, jak na Pavla reaguje hereččina dcera Sofie. Té je 17 let a už teď se rozhodla, že půjde v maminčiných šlépějích a stane se herečkou. Jelikož v současné době studuje konzervatoř, má Ivana dost času na své soukromí.

Náznaky z Egypta

Podle Blesku naznačovala Jirešová už delší dobu, že se v jejím životě něco změnilo. S Pavlem si například užila dovolenou v Egyptě, ze které fanouškům poslala několik pozdravů. Spekulovalo se o tom, že je v zahraničí právě s nějakým novým mužem.

Na veřejnosti se s ním ale objevila úplně poprvé právě ve chvíli, kdy ji doprovázel na večírek TV Nova. Řada fanoušků nejspíš lituje, že nedostal Pavel také pozvánku, možná by pak k jeho osobě prozradila herečka víc. Na druhou stranu se zdá, že je spokojená tak, jak to je.

Pokud se vztah přehoupne v něco skutečně vážného, nejspíš už nebude moci svého přítele před médii skrývat a dříve či později se ukáže, jak jim to společně sluší. Ještě nějaký čas si na to ale musíme nejspíš počkat.

Zdroj: Blesk, Expres, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články