Ivana Gottová se s rodinou po manželově smrti skrývala v luxusní usedlosti. Vidět lze v novém klipu Jana Bendiga

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
ivana gottova
Zdroj: Nextfoto

Jsou tomu už téměř tři roky, co nás opustil náš nejproslulejší zpěvák Karel Gott. Tehdy se hodně debatovalo o tom, kam se schovala jeho manželka, která po události, jež zdrtila většinu národa, zmizela v ústraní. Zdálo se, že odletěla někam do zahraničí, kde by mohla truchlit a organizovat manželův pohřeb v klidu a bez davu novinářů. Nyní se ale ukazuje, že pravda byla někde úplně jinde.


Na pravdu se můžeme podívat v novém klipu k písni Jana Bendiga a Michala Davida

Krátce po Gottově smrti odletěl dle Aha! od jeho domku v Praze vrtulník, ve kterém nebyl nikdo jiný než jeho manželka Ivana. Vrtulník patřil králi českých kasin Leonovi Tsoukernikovi. Dopravil rodinu zpěváka do ústraní, do svého sídla v Chodové Plané na západě Čech.

Těžko říct, jestli se k Leonovi Ivana schovala jakožto k rodinnému příteli, nebo jestli v tom bylo i něco víc. Někdo dokonce tvrdí, že to byl nápad samotného Karla Gotta a že tak rozhodl už před svou smrtí. Jestli měl ale všechno do detailu promyšlené on, nebo jeho choť, se zbývá už jenom dohadovat.

Co ale můžeme, je podívat se na onu luxusní usedlost. A to v novém videoklipu k písni Jana Bendiga, kterou nazpíval s Michalem Davidem. Ten se totiž natáčel právě zde.

Usedlost v hodnotě milionů

Kromě nového účesu Jana Bendiga (na rozdíl od Michala Davida, ten už asi nový účes nikdy mít nebude) nás tedy tento klip může zarazit i prostředím, kde se se zármutkem Ivana vyrovnávala, a to v nemalém luxusu.

Sídlo o velikosti malého nákupního centra nacházející se na obrovském pozemku totiž disponuje spoustou majetku, který král kasín za svou kariéru shromáždil. Můžeme vidět například obrovskou garáž plnou drahých aut nebo už zmíněnou helikoptéru.

V interiéru se nachází starožitný nábytek včetně klavíru, na který v klipu David hraje. Zahlédnete také drahé obrazy nebo jiné starožitnosti, jako jsou vázy či obrovský prosklený lustr. Vše je laděno do zlaté barvy, která značí bohatství.

Aby toho nebylo málo, na obrovském pozemku se nachází i zabudovaný vyhřívaný bazén s veškerým příslušenstvím nebo například vodní fontána.

No, Ivana si dala hodně záležet, aby se se smrtí manžela vyrovnala co nejrychleji a bezbolestně.

Zdroj: Aha!

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články