Ivana Gottová chystá vzpomínkové koncerty jako poctu manželovi. Součástí bude i utajená párty pro vyvolené

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
ivana gottova
Zdroj: Nextfoto

Konečně se rodina i umělečtí kolegové Karla Gotta dočkali. Po nutných covidových odkladech jsou naplánovány dva vzpomínkové koncerty, které nesou prozaický název: Pocta Karlu Gottovi. Kromě koncertu se také plánuje pořádná párty jen pro zvané.

Na podzim to budou už tři roky, co odešel zřejmě nejvýznamnější český zpěvák a hudebník Karel Gott. Vdova Ivana Gottová se po jeho odchodu zavázala splnit všechna jeho poslední přání.

Pocta v O2 areně

„Jsem ráda, že se podařilo uskutečnit i toto manželovo přání. Po úspěšném vydaní jeho autobiografie Má cesta za štěstím a premiéře celovečerního dokumentu Karel je tento koncert další z projektů, které ještě za svého života sám načrtnul, a my se snažíme jeho představu co nejlépe naplnit,“ uvedla pro Aha! Gottová.

A dva koncerty s názvem Pocta Karlu Gottovi budou opravdová pocta. Uskuteční se 19. a 20. června v pražské O2 areně a vystoupí na nich asi 40 známých hudebních jmen.

Vystoupí mnoho českých hvězd

Podle Novinek svou účast potvrdili například Marek Ztracený, Lucie Bílá, Dara Rolins či Felix Slováček. Své účasti se nemůže dočkat také zpěvačka Petra Janů.

„A jsem pekelně nervózní. Ráda bych Čas růží zazpívala tak, aby mne mohl Karel zase pochválit. Mám trému už teď,” svěřila se deníku Aha!.

Gottová se připravila na VIP návštěvníky

Je jasné, že hudební hvězdy nebudou vystupovat jen pro „obyčejné“ fanoušky Karla Gotta, ale že na koncerty dorazí také nejvybranější tuzemská smetánka.

To potvrdil i magazín Sedmička. Ten uvedl, že vdova po „božském Kájovi“ připravila pěknou řádku VIP pozvánek, které zahrnují mnohem více než jen příjemný kulturní zážitek.

Jejich držitelé se budou moci volně pohybovat v prostoru s občerstvením. Samozřejmostí je také večeře v nedaleké restauraci, a to bez přítomnosti médií.

Zdroj: Aha!, Sedmička, Novinky

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články