Ivana Chýlková se snadno sbalit nedala. Jan Kraus pro ni byl skrček s malým zadkem

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
ivana chylkova
Zdroj: Nextfoto

Ivana Chýlková tvoří pár s moderátorem Janem Krausem už nějakou dobu. Poznali se při natáčení filmu Trio, který se točil v roce 1994, ale rozhodně to nebyla láska na první pohled.

Ivana přiblížila jejich začátky: „Když jsem ho viděla poprvé, byl to takovej malej skrček s velkým zadkem. Musel se hodně snažit, než mě nakonec přesvědčil. Pusu nezavřel, nikdo ho nepřekřičel a byl neuvěřitelně vtipnej,“ řekla pro Prima Ženy.

To nejzajímavější na mně je Kraus, míní Chýlková

„Od té doby, když dělám rozhovor, tak je to vlastně jen o Krausovi a jeho rodině, které říkám samčinec. Dávno jsem pochopila, že na mně je vlastně nejzajímavější Kraus. Ale vzhledem k tomu, že mě taky zajímá, mám pro to částečné pochopení,“ uvedla herečka.

„Když jsem byla s Rodenem, tak se na Rodena nikdo neptal. Být součástí tak početné rodiny mi ale dává pocit bezpečí. Vím, že taková rodina je dneska vzácnost, proto jsem ráda, že do ní můžu patřit,“ chválí svého partnera Chýlková. Poté, co se dala dohromady s Krausem, se Roden s manželkou moderátora dali do kupy také.

Jana Krausová se k tomu vyjádřila následovně: „Musíte se oprostit od zraněnosti, že vás ten druhý zradil, když si našel někoho jiného. Pak teprve budete schopná pochopit, co má na té druhé rád. Tehdy jsem řekla Honzovi: „Dělej, co potřebuješ.“

„Nemá cenu, abychom spolu žili naoko kvůli klukům. Jdi, regulérně, otevřeně, veřejně, ale neber mi rodinu.“ A tak jsme zůstali jedna rodina, jen trochu širší.“

Chýlková se dostala do obrovské rodiny, spoustu věcí teprve poznávala. Krausovi byli známí, Chýlková se do povědomí dostala právě díky svému muži.

Tajná svatba a nemanželský syn Marek

Po čtyřech letech se jim narodil syn Jáchym a bylo jasné, že jsou šťastná a spokojená rodina. Kraus má navíc nemanželského syna Marka, o kterém ale vůbec nevěděl. Zplodil ho, když byl ještě svobodný. Podle fotografie se dalo čekat, že bude jeho, ale nakonec se ještě provedly testy DNA.

„O Vánocích nám všem přečetl dopis, který mu napsal nějaký kluk, že prý je jeho synem. Náramně jsme se u toho bavili,“ prozradila Chýlková. Kraus tušil, že se nebude jednat o omyl. Někteří dokonce říkali, že píše stejně jako jeho otec. I tuto skutečnost vzala Chýlková s klidem.

Chýlkovou pojí s Krausem nejen láska, ale také stejný smysl pro humor. Jsou idylickým párem, navíc dokázali utajit i takovou událost, jako je jejich svatba. Vzali se již v roce 2009, ale dlouho se o tom nevědělo.

Zdroj: Prima Ženy

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články