Ivana Chýlková přijala nabídku do StarDance díky domácímu nátlaku. Chtěla svým mužům udělat radost

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Ivana Chylkova
Zdroj: Nextfoto

Už 14. října se mohou diváci těšit na první vysílání nové řady pořadu StarDance. Mezi soutěžícími se letos objeví mimo jiné i Ivana Chýlková. Jak zvládá tréninky a co je pro ni nejkomplikovanější? A kvůli komu nakonec nabídku do soutěže přijala?

Chýlková patří k vyšším ženám a od samého začátku má tak s tančením trochu problémy. A to i přesto, že k sobě dostala vysokého partnera Jana Tománka.

„Zvedačky, přeskoky, záklony… Zkusila bych všechno, musím ale brát ohledy na Honzu i na sebe. Nemám metr padesát, aby se mnou točil, jak potřebuje. Moc by se mi to ale líbilo,“ svěřila se s tím, že to je nejspíš při trénincích největší komplikace.

Proč StarDance?

Když dostala Ivana nabídku původně, odpověděla na ni: „To jste měli zavolat o trochu dřív.“ Na první dobrou odmítla, nakonec se ale rozhodla do soutěže jít. Proč? Důvodem byli její manžel Jan Kraus a syn Jáchym.

„Přišel domácí pohovor. Domácí atack, domácí nátlak. A já chtěla udělat radost svým dvěma mužům a řekla jsem si, že se půjdu zesměšnit,“ vysvětluje Chýlková v rozhovoru. „Ano jsem řekla kvůli nim. Ale od toho momentu si to opravdu užívám,“ doplnila.

Ivana se přestala věnovat všemu ostatnímu, aby mohla tančit naplno. Netočí, nezkouší a nehraje, veškerý volný čas tráví se svým tanečním partnerem. A podle svých slov je nakonec ráda, že nabídku přijala, tanec ji totiž velmi baví.

Udržuje se v kondici

Ivaně Chýlkové je 59 let a udržuje se ve skvělé kondici. Zčásti za to prý mohou určitě její geny. „Myslím si, že základ jsou hlavně dobré geny. Jinak dělám zkrátka to, o co si moje tělo řekne. Rozhodně nedržím žádné diety,“ uvedla před rokem pro Život v Česku.

Tanec ji chytil víc, než by čekala. A po boku svého partnera vypadá během tréninků skvěle. Když se předvedla na tiskové konferenci k pořadu v modrých šatech, byla naprosto nepřehlédnutelná.

A jak se Ivana cítí ohledně svých dosavadních výkonů při trénincích? „Tanec je dřina, ale krásná. A zábavná. Před začátkem tréninků jsem netušila, co mi tanec přinese. Byla jsem v očekávání, jak to celé bude probíhat. A jsem nadšená z toho, že se to ubírá dobrým směrem. To, jak bude vypadat výsledek, to je jiná věc,“ cituje její slova Expres.

Zdroj: Video Aktuálně, Blesk, Super, Expres, Život v Česku

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články