Ivana Bartošová zavzpomínala na svou sestru zpěvem. Její hlas je téměř identický s Ivetiným

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Bartosova Ivana
Zdroj: Czech News Center / Pavel Machan / CNC / Profimedia

Sestra Ivety Bartošové Ivana žije sice v zahraničí, do Česka ale pravidelně jezdí. Dorazila tak i v neděli do pražské Lucerny, kde se konal vzpomínkový koncert Ve jménu Ivety. Tam si dokonce sama zazpívala — divákům se při tom doslova tajil dech.

Ivana Bartošová žije se svým manželem už několik let ve Švýcarsku. Do své domoviny se ale pravidelně vrací, neboť tu má maminku a bratra.

Dorazila zavzpomínat na Ivetu

Nyní ji k návštěvě České republiky motivovaly i události týkající se její zesnulé sestry Ivety. V květnu přijela na speciální premiéru minisérie Iveta. V neděli zase dorazila na koncert, který vzdával hold právě jejímu dvojčeti.

Sama Ivana se dlouho věnovala hudbě, přesto všechny překvapila, když na koncertě sama vystoupila. Dokonce zazpívala tři Ivetiny písně.

Sestry, ale každá jiná

Ivana si se svou slavnou sestrou nikdy nebyla příliš podobná, a to navzdory tomu, že byly dlouho považovány za jednovaječná dvojčata. V neděli se ale publiku svěřila, že byly dvojčata dvouvaječná.

Iveta byla Ivaniným téměř přesným opakem. Plachá blondýnka, která byla spíše uzavřená do sebe, a proti ní ohnivá brunetka, která se ničeho nebála.

„Iva si vzala energii i odolnost a na mě jako by nezbylo. Lítala s klukama, raději nosila kalhoty, jezdila na koních,“ říkala Iveta podle iDNES.

Ivaně to velmi slušelo

Když si ale stoupla v neděli na pódium vyprodané Lucerny, nikdo nemohl pochybovat, že je to sestra Ivety Bartošové. Jejich hlasy jsou si totiž až neuvěřitelné podobné. Ukázku si můžete pustit zde.

Ivana vypadá stále velmi dobře. Její snímky se objevily i na instagramu Leony Machálkové, která na Ivetu Bartošovou také s láskou zavzpomínala.

Zdroj: iDNES, OnlyU, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články