Ivan Bartoš předvedl Kokosy na sněhu ve svém podání. Vzal ženu i malého syna na boby

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
lydie franka bartosova bartos
Zdroj: Tomáš Krist / MAFRA / Profimedia

Pirát Ivan Bartoš vyrazil se svou ženou Lydií Frankou Bartošovou a synem Bertramem na boby. Na sociální síti se místopředseda vlády Petra Fialy a ministr pro digitalizaci a místní rozvoj ČR pochlubil se snímkem z této aktivity.

Všichni jistě známe film Kokosy na sněhu z roku 1993 o cestě jamajského bobu na zimní olympiádu. Ivan Bartoš předvedl tuzemskou verzi se svou manželkou a malým synem.

Samozřejmě jde o nadsázku. Bartoš si prostě jen udělal čas a vyrazil s rodinou ven.

Svoji od roku 2015

Lydii, která je rovněž členkou České pirátské strany, do níž vstoupila v roce 2012, se vzali 17. listopadu 2015. Z předchozího manželství má dceru , s Bartošem pak již zmíněného syna.

Ten se narodil v srpnu roku 2020 a nynější vicepremiér se s radostnou novinkou pochlubil na sociálních sítích.

Za tu dobu už synek vyrostl do věku, kdy už dění kolem sebe více vnímá a jízdu na bobu si určitě užil. Alespoň to tak vypadá podle fotografie, na níž se spokojeně usmívá v matčině náručí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ivan Bartoš (@pirativanbartos)

Lydie v rozhovoru pro OnaDnes z roku 2017 řekla, že si její muž nedokázal představit, že by byl tátou. A to i přesto, že si s její dcerou velmi dobře rozumí. Časem ale, jak vidno, změnil názor.

Trvalo prý také, než se dali dohromady. „Potkávali jsme se dva roky, až pak jsem ho jednou pozvala domů na kafe. To už jsme oba žili klidněji. Přijel v pravé poledne, přesně na čas a od té doby jsme spolu,“ řekla v témže interview.

Společný klon přišel na svět

Do výchovy dcery jí prý manžel nemluví. „S Amelií jsme sehraná dvojka, Ivan přibyl do party pozdě na to, abych ho zatížila otcovskou rolí. Moc do mé výchovy nemluví a já jsem za to vděčná. Jestli budeme mít nějaký společný klon, podělím se o péči spravedlivě, to slibuju,“ řekla také.

Od té doby ale uplynuly čtyři roky a leccos se změnilo. Z Lydie je nejen manželka vicepremiéra, ale také žena, která skutečně přivedla na svět Bartošovo dítě. A dle všeho to vypadá, že jim to i nadále klape.

Zdroj: Instagram, OnaDnes

Autor: Alice Konopásková


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články