Iva Pazderková v minulosti miminko chtěla. Dnes je ale ráda, že je bezdětná

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
iva pazderkova
Zdroj: Profimedia

Herečka Iva Pazderková tvrdí, že je dnes šťastně bezdětná. Ve svém věku 44 let žije spokojený život a na nic si prý nestěžuje. V minulosti nicméně po miminku toužila a upozorňuje ženy, že pokud to mají stejně, neměly by na nic čekat, protože biologické hodiny tikají.

V roce 2020 v pořadu 7 pádů Honzy Dědka Pazderková přiznala, že v minulosti miminko chtěla. Jenomže se jednalo o přání, na které byla tehdy sama. Nakonec se jí nesplnilo a dnes je s tím srovnaná.

Nečekejte

Pazderková dnes říká, že je šťastně bezdětná. Mnoho žen ale miminko chce a nedovedou se vyrovnat s tím, že by ho nikdy mít neměly. Takovým lidem posílá herečka jasnou zprávu: Na nic nečekejte.

„Děti jsem si moc přála, ale zůstávala jsem v partnerství, kdy jsem na to přání zůstala sama. Teď jsem šťastná a spokojená a máme s partnerem stejné představy o budoucnosti,“ vysvětlila, proč si potomka nikdy nepořídila sama.

Uvažovala i o adopci

Herečka v jednom ze starších rozhovorů prozradila, že o miminku několikrát přemýšlela i ve chvíli, kdy byla sama a bez partnera. Vždy to ale nakonec zavrhla.

„Běželo mi hlavou leccos, možná i tuhle myšlenku jsem zvažovala. Ale já jsem vyloženě párový typ, takže jsem si single mateřství představit nedokázala,“ řekla pro Lifee.

V jednu dobu bylo pro Pazderkovou překážkou i to, že přirozenou cestou pořízení dítěte jednoduše nešlo. Tehdy uvažovala dokonce i nad adopcí.

„Byla doba, kdy jsem si moc přála děti, a vzhledem k tomu, že to přirozenou cestou nešlo, jsem přemýšlela o adopci, ale myslím si, že je moc dobře, že děti nemám,“ cituje její slova Kafe.

Ačkoli ona sama v minulosti miminko chtěla, osud to vymyslel jinak. Dnes je spokojená, že to tak dopadlo. Uvědomuje si ale zároveň, že mnoho žen to má jinak, a varuje je proto, aby situaci řešily včas. Protože přemýšlet nad dítětem po čtyřicítce je obvykle pozdě.

Zdroj: iDNES, Extra, Pro Ženy, Blesk, Kafe, Šíp, Lifee

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články