Iva Pazderková prozradila detaily o hygieně a chození na toaletu v Survivoru. Na ostrově zhubla 20 kilo

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Pazderkova Iva
Pazderkova Iva

Herečka a bavička Iva Pazderková se nedávno vrátila z Dominikánské republiky. O zákulisní informace z televizní hry Survivor se podělila s webem Extra.cz. Nevyhnula se dokonce ani ožehavému tématu hygieny či toalety.

Pazderková vypadla ze soutěže v osmé epizodě. Ona sama by na ostrově klidně ještě zůstala. Některé věci jí ale už přece jen chyběly.

Po návratu musela k lékaři

Nejvíce tam samozřejmě postrádala jídlo. „Měli jsme tam asi lžičku a půl rýže na den, ale vodu neomezeně. Za dvacet dní jsem zhubla asi 20 kilogramů,“ prozradila webu.

I z tohoto důvodu musela Pazderková po návratu navštívit odborníky, aby se dokázala plnohodnotně vrátit do reality.

„Půjdu k lékařům, kteří mě dají do kupy. Ale jsem strašně vděčná za ten zážitek a mrzí mě, že jsem tam nebyla déle,“ řekla blondýna pro deník Blesk.cz.

Na toaletu do moře

Samozřejmě že život na ostrově nebyl žádná selanka. Iva například promluvila o tom, jak se tam řeší návštěva toalety. „Já jsem chodila pokaždé do moře, tam se to vyřešilo rychle a hygienicky,“ vysvětlila Extra.cz.

Jiní soutěžící podle ní chodili i do džungle, což jí ale přišlo velmi nebezpečné. To však nebyla jediná hrozba, soutěžící si museli také dávat pozor na padající kokosy.

Intimní starosti

Iva promluvila také o velmi intimních záležitostech. Například prozradila, že ženské osazenstvo ostrova mělo neustále k dispozici základní hygienické potřeby.

Řekla také, že těsně před odjezdem navštívila takzvanou brazilskou depilaci. „Vydrželo to docela dlouho. Ale vůbec mě to tam nezajímalo, jestli jsem zarostlá nebo ne, nebyla jsem tam na módní přehlídce,“ uzavřela pro Extra.cz Iva.

Zdroj: Blesk.cz , Extra.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články