Iva Pazderková běhá polonahá po lese. Natočila si vlastní upoutávku na soutěž

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
iva pazderkova
Zdroj: Profimedia

„Blbá blondýna“ Iva Pazderková na začátku nového roku odletěla do Dominikánské republiky. Nejela si tam ale užívat dovolenou, ale natáčet novou reality show Survivor.

Iva na nabídku, jestli by v pořadu nechtěla účinkovat, kývla okamžitě, jak prozradila fanouškům na svém Instagramu. Iva má velkou šanci uspět, protože se pravidelně věnuje fitness a také si poradí s nástrahami v přírodě.

Vlastní upoutávka vzbudila rozruch

Iva se tak rozhodla natočit vlastní upoutávku na reality show, protože kvůli omezení nemohli natáčet všichni účastníci společně. „Když kvůli covidu nemůžete s ostatními natočit upoutávku, a tak si po skončení izolace natočíte vlastní… Pusťte si se zvukem!“ napsala na svůj Instagram.

„Myslím, že jsem opravdu připravena… ,“ dodala Iva a vy si můžete prohlédnout video, na kterém ukazuje, že je připravená opravdu na všechno. Komička totiž na sobě má pouze slabé bílé tílko, ukazuje se v kalhotkách a vypadá jako jezinka.

Vlasy jí vlají kolem obličeje a Iva ukazuje, co všechno ji bude na opuštěném ostrově čekat. Bude se muset naučit rozdělat si oheň, vyrobit si zbraň z větve a také se přizpůsobit podmínkám, které budou velmi drsné.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Iva Pazderková (@iva.pazderkova)

Pazderková má šanci dostat se v soutěži daleko

Iva se ale ničeho nebojí a do všeho půjde na plno. Nebyla by to ale Iva, kdyby ve videu neukázala také trochu svého humoru. Ještě před koncem videa tak můžete slyšet, že za kamerou stojí její přítel, kterého už natáčení nebaví.

Uvedl, jestli už by nemohli skončit, že je mu zima. Iva si nad jeho slovy pouze povzdechne a kráčí k vozidlu, které má několik metrů vedle sebe. Video pak ocenili nejen fanoušci, ale také některé slavné osobnosti.

Pochválil ho například Vašek Noid Bárta a několik emotikonů poslala také herečka Eva Holubová. Kromě Ivy Pazderkové do Dominikánské republiky odjely další slavné osobnosti. Reality show bude moderovat Ondřej Novotný a první díl bude k vidění již 10. ledna.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články