Iva Kubelková vyrazila na houby. Kolegové jí závidějí její úlovky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
iva kubelkova
Zdroj: Profimedia

Houbová sezona sice začíná obvykle až o něco později, vlivem počasí ale letos už poměrně dost rostou, a řada lidí tak ve volných dnech vyrazí do lesa. K milovníkům houbaření patří i některé celebrity. Na procházku mezi stromy tak vyrazila i Iva Kubelková. A našla!


Pár dní se nejspíš u Kubelkové doma budou pořádat houbové hody. Minimálně to tak působí ze snímku, s nímž se pochlubila na své sociální síti. Do lesa vyrazila s předsevzetím, že alespoň pár hub domů donese. A nakonec jich bylo víc než dost.

Není se tak čemu divit, že její snímek přilákal pozornost. Někteří závistiví jedinci se ptají na tajná místa, kde se takové poklady dají najít. To ale správný houbař nikdy neprozradí. Na druhou stranu se zdá, že pokud Iva neporadí, bude mít doma brzy řadu hostů toužících ochutnat některou z houbových pochoutek.

Čistá radost

Snímek, se kterým se modelka pochlubila, ukazuje nejen její úlovek, ale také obrovskou radost, kterou z nalezení hub má. Iva se na fotce usmívá od ucha k uchu, drží v každé ruce jednu houbu a každá z nich je velká téměř jako její hlava. Minimálně na několik porcí pořádných obalovaných houbových řízečků je rozhodně surovin dost.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Iva Kubelkova (@ivakubelkova)

„Čistá radost,“ připsala k fotce moderátorka v pruhovaném svršku, kterou jen málokdo měl šanci vidět v ležérním oblečení uprostřed lesa. Je vidět, že kromě showbyznysu se umí Iva pohybovat také v přírodě. A očividně ví přesně, kam vyrazit, aby se domů vrátila s úspěchem.

S košíkem se Kubelková nepochlubila, takže kdo ví, kolik hub ještě schovává. Jasné ale je, že domácnost má houbami provoněnou na pěkně dlouho. A že s dobrou náladou z posledního úlovku možná vyrazí do lesa brzy znovu.

Závist

„Ivo, já opravdu nejsem závistivý člověk, ale v tomto případě se obávám, že ano,“ napsal pod příspěvek herec Václav Kopta. Ten bude očividně jedním z prvních, kteří k Ivě na hostinu dorazí. Společně s ním se možná ale objeví i Monika Absolonová, která celý snímek okomentovala jedním slovem: „Nekecej.“

Někteří lidé si to umí ale zařídit i jinak. Proč by oni chodili k Ivě, když to jde i naopak? „Dobře ty. Přines prosím ochutnat do redakce,“ napsal kolega z Primy Petr Vágner. Řada fanoušků s tak trochu závistivými kolegy souhlasí, Iva se ale ve výsledku dočkala především milých komentářů.

„Krásné! A vy jste taky krásná, naše lesní víla. Sluší vám to moc,“ vzkázal Kubelkové fanoušek, který se rozhodl pochválit kromě hub také moderátorku samotnou. A nebyl v tom samozřejmě jediný. Iva je totiž pohlednou ženou nejen v televizi, ale i v ležérním modelu uprostřed lesa.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články