Iva Kubelková se zranila na lyžích. S ortézou se naučila žít, už se ale těší, až ji sundá

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Iva Kubelkova
Zdroj: Profimedia

Ještě do neděle bude mít Iva Kubelková na ruce ortézu. Už se ale po zranění cítí daleko lépe a lidem na své sociální síti poděkovala za podporu. I díky ní se jí podařilo z problémů dostat a zotavit se tak, aby opět mohla normálně fungovat.


K úrazu přišla Iva Kubelková na lyžích. Při nepříjemném pádu si vykloubila rameno a na čas tak skončila s rukou v ortéze, píše Život v Česku. Už dva týdny tak je dlaha jejím módním doplňkem.

Bere to s humorem

„Vykloubené rameno je libová záležitost, zdravím všechny, kteří vědí,“ uvedla moderátorka potom, co se se svým zraněním pochlubila na sociálních sítích.

„Ale jako správný profesionál a žena, kterou jen tak něco neporazí, se na vás opět těším večer na obrazovkách TV Prima,“ doplnila s tím, že takový drobný úraz ji rozhodně do postele nepoloží. Po celou dobu zranění se tak své práci věnovala.

Podle Blesku během vysílání v televizi její tělo ortéza nehyzdí. Vždy si ji na chvíli sundá, rukou hýbe velmi opatrně a po skončení relace si ji opět nasadí. Ačkoli se s ortézou dokázala sžít, už se těší, až ji mít nebude.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Iva Kubelkova (@ivakubelkova)

Ještě do neděle

„Chtěla jsem vám jen poděkovat za vaše zprávy plné podpory,“ napsala Kubelková na svém instagramu. Na fotce se ukázala s ortézou částečně schovanou pod kabátem, ale s úsměvem na tváři.

Sledující se z příspěvku dozvěděli, že bude mít ortézu moderátorka ještě do neděle. Potom jí čekají pravidelné rehabilitace.

„Tak mi držte palce, ať je vše ok, docela bych tu levou ruku letos potřebovala,“ poprosila závěrem.

Že ji lidé budou i nadále podporovat, je z komentářů zřejmé. Iva se dočkala milých vzkazů. A nehledě na to, zda má na sobě ortézu, nebo nikoli, je prý krásnou a milou ženou, jejíž úsměv rozjasní všem den.

Zdroj: Život v Česku, Blesk, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články