Iva Kubelková řekla, jak se vypořádala s nálepkou holky s přírodními čtyřkami. Promluvila i o Jágrovi

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Kubelkova Iva
Zdroj: David Kundrát / CNC / Profimedia

Iva Kubelková je multitalent. Bývalá modelka tančí, zpívá, hraje, moderuje a ke všemu je pořád velmi krásná. V rozhovoru pro magazín DNES mimo jiné prozradila, jak se vyrovnávala s nálepkami, které jí lidé přisoudili, a s předsudky, s nimiž se setkala ve své profesi.

Půvabná Iva Kubelková se narodila před čtyřiačtyřiceti lety v Písku. V roce 1996 skončila druhá v soutěži Miss ČR.

Podle některých byla jen hezké poprsí

Mnozí lidé ji poté okamžitě zařadili do škatulky „sexsymbol“ či „holka s přírodními čtyřkami“. Jak dnes Iva vzpomíná, vůbec se jí to nelíbilo.

„Nebyl ani internet. Jen noviny a časopisy, takže jste neměla moc šancí ovlivnit, co se o vás píše, natož se bránit. (…) tehdy jsem se dostávala do škatulky a nemohla nic dělat. Dodnes si vzpomínám, jak hrozně mi to vadilo. Teď už vím, že to bylo zbytečné, “ vysvětlila pro magazín DNES.

Překonala překážky i předsudky

Vzápětí se jí dostalo hned další nálepky, a to přítelkyně Jaromíra Jágra. „Vtipné je, že jsme spolu chodili jen necelé dva roky. Ovšem mě s ním spojovali ještě dlouho poté, strašně dlouho. Mám pocit, že jsem s ním spojována dodnes,“ směje se Iva v rozhovoru.

Když se začala věnovat více moderování, opět se našla řada kritiků, kteří byli toho názoru, že krásná dívka prostě nemůže umět nic jiného.

„(…) kolik překážek jsem musela překonat, kolik předsudků zbourat, kolika úšklebkům se zasmát a kolik pokory projevit, abych mohla cítit takovou vnitřní i profesní svobodu, kterou cítím dnes,“ napsala krásná bruneta na svém instagramu.

Z kritiků už si nic nedělá

Dnes už si z předsudků nic nedělá, naopak je bere jako svoji výhodu. „Můžu jen překvapit. A to je dobré, ne?“ vysvětlila v rozhovoru.

A Iva překvapuje neustále. Hraje a zpívá v muzikálu, moderuje několik pořadů, nahrála CD. V blízké budoucnosti ji budou moci diváci vídat v populárním pořadu Tvoje tvář má známý hlas.

Zdroj: Blesk.cz, Idnes.cz, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články