Iva Kubelková prožívá s dcerami náročné období. Stresy kolem jejich škol už chce mít za sebou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Iva Kubelkova
Zdroj: Profimedia

Iva Kubelková v současné době prožívá se svými dcerami poměrně stresové období. A to především kvůli jejich vzdělávání. Mladší Karolína totiž letos skládala přijímací zkoušky na střední školu. Starší Natálie pro změnu řeší maturitu.

Kubelková není modelkou pro nic za nic. Vypadá skvěle a udržuje se v dokonalé kondici. A její dcery zdědily rysy po ní. V médiích se velmi často píše o tom, jak se Karolína s Natálií mamince podobají.

Vystresovaná maminka

Mnoho lidí si myslí, že jsou to obvykle především studenti, kteří se stresují ohledně školy. Pravda ale je, že každá maminka by vám mohla potvrdit, že prožívá situaci společně se svými dětmi. A Kubelková není výjimkou.

„Naše jaro je opravdu velmi vydatné,“ řekla modelka v rozhovoru pro Extra. Uvedla, že její mladší dcera dělala přijímací zkoušky na školu a stresovala se kolem toho celá rodina. Nakonec ale vše proběhlo bez problémů.

Sotva se však všichni přestali strachovat v tomto ohledu, přišla maturitní zkouška starší dcery. „Natálka za týden maturuje. Testy má za sebou, ale za týden dělá ústní,“ svěřila se Kubelková před pár dny.

Zkouška z dospělosti

Iva Kubelková se už nemůže dočkat, až stresové období skončí. Pro své dcery si samozřejmě přeje to nejlepší, také jim ale věří. Stejně jako předem věděla, že její mladší dcera zvládne přijímačky, důvěřuje i své starší dceři.

„Myslím si, že si všichni obrovsky oddychneme a určitě si to pak užijeme, budeme vymýšlet co kde. Určitě půjdeme na nějakou dobrou večeři a pogratulujeme jí, že tu zkoušku z dospělosti, jak se tomu říká, zvládla,“ říká.

S oběma dcerami se pravidelně modelka objevuje na veřejnosti. Ani jedna z nich se médií nebojí a na fotografiích je vidět, že pokud by se chtěly v budoucnu živit showbyznysem, nebude to pro ně žádný problém, doplňuje Blesk. Mladší dcera svou krásou všem vyrazila dech například i na maturitním plese její sestry, který se konal letos v únoru.

Zdroj: Expres, Extra, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články