Iva Kubelková povolila dcerám procházet se po mole. Ale jen pod jednou přísnou podmínkou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
iva kubelkova
Zdroj: Profimedia

Modelka a herečka Iva Kubelková vypadá ve svých 44 letech skvěle. Není se čemu divit, že i její dvě dcery rostou do krásy a ona je na ně pyšná. A to nejen proto, že už obě mají zkušenosti s modelingem, ve kterém je podporuje. Především se jim oběma daří ve škole.

To je také jasnou podmínkou. Sedmnáctiletá Natálie a mladší třináctiletá Karolína se už teď procházejí po přehlídkovém mole, kdyby ale měly problémy se známkami, matka by to podle všeho nikdy nedovolila. V tomto případě je na ně ale hrdá a nepochybuje o tom, že děvčata vědí, co je na prvním místě.

O tom, jak je Iva Kubelková přísná matka, informoval před nedávnem deník Aha! Modelka totiž podle všeho sice nemá nic proti tomu, aby se dcery ukázaly se svou krásou před lidmi, dokonce je v tom podporuje, ale je prý třeba, aby myslely na své vzdělání.

Krásná blondýnka

O tom, že jsou obě dívky krásné po mamince, není pochyb. Modelka to ale velmi ráda dokazuje i na svém Instagramu, kde se občas podělí s nějakou tou fotkou svých dokonalých dcer. Nedávno například zveřejnila snímek Natálie a poblahopřála jí k 17. narozeninám.

Na sociální síti se objevila fotografie blondýnky s dokonalým líčením, která vypadá na svůj věk velmi vyspěle. Je jasné, že si tahle dívka jednoduše získá pozornost fanoušků a na módních přehlídkách se v budoucnu neztratí. A její sestra na tom není jinak.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Iva Kubelkova (@ivakubelkova)

Karolína je sice mladší, už teď je ale jasné, že geny se v ní projevují a brzy bude krásnou a vyspělou dámou stejně jako zbytek žen v rodině. Iva Kubelková se tak může pyšnit nejen svou vlastní kariérou, ale i tím, jak se jí podařilo vychovat dcery. A ty rozhodně na školu kvůli své kráse nezanevřely.

Vědí dobře, co je na prvním místě

Kubelková se několikrát nechala slyšet, že je pro ni důležité, aby měla děvčata vzdělání a dokončila školu se skvělými výsledky. To, že dobře vypadají a baví je móda, je sice skvělé, ale bez školy by to daleko nedotáhly. A jak Natálie, tak i Karolína to chápou.

„Mamka nám v modelingu nebrání, ale chce, aby pro nás na prvním místě byla škola a neflákaly jsme ji. V tom máme se ségrou jasno, na školu se nikdy nevykašleme,“ svěřila se podle Aha! starší dcera. Díky tomu, jak to mají v hlavě srovnané, je také jejich maminka podporuje.

Možná se v budoucnu ještě objeví všechny tři krásky na jednom mole společně a fanouškům předvedou, kolik krásy jejich rodině bylo naděleno. Už dnes mají ale rozhodně každá zvlášť velkou řadu fanoušků a slibnou kariéru před sebou.

Zdroj: Instagram, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články