Iva Kubelková dala dceři dort s jejími oblíbenci z filmů a seriálů. Natálka má ráda ostré chlapy

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Kubelkova Iva
Zdroj: Profimedia

Dcera Ivy Kubelkové Natálka oslavila nedávno 18. narozeniny. Svůj významný den slavila nejprve ve společnosti rodiny a svého přítele Adama Mišíka. V tu chvíli ale netušila, že ji čeká další, tentokrát tajná oslava. Její narozeninový dort o ní navíc prozradil možná víc, než by ona sama chtěla.


Natálie Jirásková je mladá, krásná a nyní i plnoletá. Dcera Ivy Kubelkové a podnikatele Georga Jirásková oslavila 1. listopadu 18. narozeniny.

Jak jsme nedávno psali, Natálka je oslavila krásné v restauraci. Nechyběli tam její rodiče, sestra a také její čerstvá láska — zpěvák Adam Mišík.

Tajná oslava se povedla

Jak se ale nyní Iva Kubelková pochlubila na svém instagramu, pro svou dceru přislavila ještě jednu oslavu. O té však neměla mladá modelka ani tušení.

„Slzy štěstí z narozeninové oslavy, kterou nečekala, jsou nejvíc. Rodina a přátelé z dětství,“ napsala na sociální síť slavná modelka a moderátorka.

Nechyběl originální dort

Vše doplnila snímky, které dokazují, že Natálka opravdu nic netušila. Nechybí tak pořádně vyděšený výraz a také už zmíněné slzy štěstí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Iva Kubelkova (@ivakubelkova)

Iva Kubelková ukázala také krásný dort, který dceři nechala připravit. Ten byl vskutku originální, byli na něm totiž samí chlapi.

Líbí se jí zlobiví hoši

Dort byl pokryt postavami z populárních filmů a seriálů. „Jediné, co mě děsí, že většina z nich jsou bad guys,“ napsala se smíchem Natálky maminka.

Na dvoupatrovém dortu tak nechyběl například Matt Smith jako Daemon Targaryen, Joaquin Phoenix jako nový Joker, Tom Hiddleston jako marvelovský Loki či Cillian Murphy ze seriálu Peaky Blinders.

Ať už to jsou záporáci, či nikoliv, bezesporu se jedná o pořádně charizmatické a zralé muže. Nabízí se tak otázka, zda by se neměl Adam Mišík začít trochu obávat.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Aha!

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články