Iva Frühlingová vypadala úžasně už ve 14 letech. Není divu, že se záhy dostala až do Paříže

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Fruhlingova Iva
Zdroj: Profimedia

Modelka, zpěvačka a také matka Iva Frühlingová se na svém instagramovém účtu pochlubila opravdovým klenotem. A to fotografiemi z úplných začátků její modelingové kariéry. V pouhých 14 vypadala úžasně. Není divu, že se záhy dostala až do Paříže.

Iva Frühlingová se v životě živila jako modelka i zpěvačka. Po psychických problémech se stáhla do ústraní, nyní už se ale pomalu zase vrací zpět.

Moderátorka i zpěvačka

Realizovat se začala přes sociální sítě, především pak TikTok, kde natáčí zábavná videa o mateřství. Pracuje také jako moderátorka v jednom z českých rádií.

Pomalu se také vrací k hudbě. V loňském roce jí vyšly dokonce dva nové videoklipy. První k písni Tik Ťak a druhý ke skladbě Moralista.

Náctiletá modelka

Na Instagramu ale nyní zavzpomínala na svou předešlou kariéru, a to kariéru modelky. Pochlubila se fotografiemi z focení ve spodním prádle, kde jí bylo pouhých čtrnáct let.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 💄F (@iva_fruhlingova)


Při tomto fotografování zřejmě ještě neměla ani tušení, že se zanedlouho stane nejmladší modelkou jedné z profesionálních agentur a odletí rovnou do zásadního města módy – Paříže.

Trpěla osamělostí

O tom, jak moc náročné to pro ni bylo, promluvila nedávno pro Rádio Junior. „Dnes už jsou videohovory a další možnosti. Ta dálka už nemá takový význam jako tehdy,“ vysvětlila.

„Byla jsem tam hodně sama. Je fajn, že je dnes jiná doba a rodiče už mohou své dítě v jeho snech více podporovat a být s ním v jeho snu přítomni,“ dodala.

Dnes už dokáže pochopit, jak těžké to bylo nejen pro ni, ale i pro její rodiče. Sama má totiž syna Adama, který nedávno oslavil sedmé narozeniny.

Zdroj: Instagram, Junior.rozhlas.cz, Zena.aktualne.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články