Inna Puhajková se vystavila na lodi v tyrkysových plavkách. Na její opálené pokožce se vyjímají

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
inna puhajkova
Zdroj: Nextfoto

Modelka a moderátorka Inna Puhajková si vyrazila na tropickou dovolenou. Již dlouho ji lákal Zakynthos, který ocenila, ale kvůli turistům na jedné z pláží byla otrávená.

Na svém instagramu sdílela Puhajková hned několik snímků, na kterých ukazuje především svou postavu. Svěřila se také s tím, že jedno určité místo měla uložené jako jedno z těch, které chce navštívit. Bohužel jí to otrávily davy turistů, které přijely ve stejný čas.

Její dokonalá postava rozproudí krev všem mužům

„Teď by se loďka někde na vodě hodila. Jak a kde trávíte dnešní tropický den?“ napsala Puhajková ke snímku, na kterém pózuje na přídi lodi pouze v plavkách. Nutno dodat, že její postava vypadá skvěle. Také na ní pravidelně pracuje, aby se pak mohla vystavovat.

Luxusních dovolených si navíc užívá více než dost. Shipwreck Beach bylo jedno z míst, které chtěla navštívit. Jak ale uvedla, radost jí zkazili turisté, kteří měli stejný nápad. „Turisticky natolik zahlcené, až je vám nepříjemné tam být,“ svěřila se.

„Všude troubící lodě, které neustále připlouvají a odplouvají, pokřikující na lidi ve vodě, aby jim uhnuli. Při pohledu na zaplněnou pláž se mi na ni nechtělo a ani jsem na ni nešla, pro dobrý pocit proběhlo alespoň rychlé koupání u lodi a rychle pryč.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Inna Puhajkova (@innapuhajkova)

Na dovolenou jede klidně sama

Rozhodně ale pohled na moderátorku stojí za to. Tyrkysové plavky se vyjímají na její opálené pokožce a její póza vyzývá k tomu, aby ji muži i ženy obdivovali. Kromě toho ukázala Puhajková také snímky v riflových šortkách a fialové podprsence.

Puhajková platí za skvělou moderátorku, která se nebojí vzít jakoukoliv akci. A jak mohou fanoušci vidět, opravdu je šťastná. O jejím soukromí se moc neví, ani se s ním moc nesvěřuje. Především mužské části to ale nevadí, protože ji pravidelně zásobuje sexy snímky.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články