Inna Puhajková se ukázala spoře oděná zepředu i zezadu. Užívá si totiž sluníčka na Kostarice

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
inna puhajkova
Zdroj: Profimedia

Inna Puhajková má sice ukrajinský původ, je to ale česká modelka a my na ni rozhodně můžeme být hrdí. Kráska, která v roce 2004 získala titul iMiss, neustále dokazuje, že si ho zaslouží a že i po letech má dokonalou postavu, se kterou se může chlubit.

Daří se jí to především pomocí sociálních sítích, kde je aktivní a pravidelně okouzluje fotografiemi své fanoušky i fanynky. V současné chvíli si užívá volných dní na Kostarice a do České republiky sledujícím posílá alespoň pozdravy, které by podle jejích slov měly zahřát u srdce.

Aby potěšila úplně všechny, nafotila se v plavkách ze všech stran a předvedla, že stále ví, jak zaujmout. Sledující si tak mohou na jejím Instagramu užít sérii fotek, která alespoň trochu vnese do posledních chladných dní světlo a slunce. Co říkáte na modelku vy?

Posílá sluníčko a pozitivní náladu

„Posílám vám do té zimy a pochmurné nálady trochu kostarického sluníčka,“ připsala Puhajková k první fotografii. Dodala, že po každém dešti vyjde slunce a lidé by měli zůstat pozitivní a myslet jen na hezké věci. A to s touhle fotkou rozhodně nebude problém.

Inna je na ní zachycená opřená o zábradlí ve žlutých plavkách a s úsměvem, který jednoduše zlepší den. Její sympatická tvář jasně naznačuje, že si dovolenou užívá, její dokonalé opálené tělo zase poukazuje na hodiny času strávené opalováním. Fanoušci mohou jenom závidět.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Inna Puhajkova (@innapuhajkova)

„Krásná žena s krásným tělem,“ píše jeden z fanoušků. Další zase uvažuje: „Moc krásné, moc. Kdo ví, jak jí to sluší zezadu?“ Na tuto otázku Inna Puhajková odpovídá další fotografií, na které pro změnu ukazuje záda. I když ne tak docela, umělecké zachycení snímku totiž mnohé skrývá.

Fotka jako z filmu

„Ty západy slunce tady nemají chybu,“ vyjádřila se modelka ke snímku, na kterém se prochází po pláži zahalená posledními slunečními paprsky dne. Fanouškům ukazuje svou svůdnou postavu zezadu, a i když slunce mnohé skrývá, jsou vidět její dokonalé křivky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Inna Puhajkova (@innapuhajkova)

„Krásný pohled,“ píše jeden z fanoušků, který se zřejmě vyjadřuje nejen k západu slunce. „Nádhera, fotka jako z nějakého filmu,“ uvažuje další. A s ním mnozí souhlasí. Takový umělecký snímek se jen tak zachytit nepovede, Puhajková tak má z dovolené dokonalou vzpomínku.

Fanouškům se modelka ukazuje ráda a ze všech stran. A oni to náležitě oceňují milými vzkazy. Je tedy jasné, že nějaká ta fotka na jejím profilu ještě jistě přibyde a bude se vždy na co  dívat. A slunce do duše tyhle fotky opravdu přinášejí, to se musí nechat.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články