Inna Puhajková se na Kostarice odvázala. Jen ve spodním prádle zastínila i vodopád

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Puhajkova Inna
Zdroj: Profimedia

Moderátorka a modelka Inna Puhajková provokuje své sledující. Když se u nás začaly projevovat první mrazíky, Inna neváhala a utekla do teplých krajin do Kostariky. Na Instagramu zveřejnila fotku krásné přírody a vodopádu. Vše ale zastínilo její odhalené pozadí.

Ačkoliv se všude po světě řeší koronavirová pandemie, Inna si nenechala zkazit plány a už od léta vytrvale cestuje různě po světě.

Stále na dovolené

Inna Puhajková pracuje v současné době jako moderátorka sportovních novin na televizi Nova. Dříve se také živila jako modelka.

V létě navštívila například Mexiko, kde si užívala slunce, později se rozjela objevovat krásy Jordánska a před dvěma měsíci navštívila také Sicílii.

Pohoda na Kostarice

Během letošního léta stihla navštívit i Kostariku. Do té se nyní vrátila. V zemi ve střední Americe je v tuto dobu krásné počasí. Teploty se tam pohybují kolem dvaceti osmi stupňů Celsia.

Fotky z dovolené přidala na svůj Instagram. Na snímku sympatická brunetka zaznamenala krásnou přírodu, které vévodí nespoutaný vodopád.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Inna Puhajkova (@innapuhajkova)

Sexy zadeček

Sledující a fanoušky moderátorky sportovních novin ale více než vodopád zaujal modelčin vypracovaný zadeček. A není se čemu divit.

Na jedné z fotografií je totiž Inna posazena na kameni zády k fotoaparátu a má na sobě černé plavky, jejichž spodek je střihu tanga.

Vodopádu si na snímku ale málo kdo všimne. Spíše než přírodu v pozadí, lidé hodnotí Innino pozadí v popředí, které podle nich jednoduše nemá chybu.

Zdroj: Instagram, Super.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články