Iloně Svobodové její nynější partner prý hodně připomíná zesnulého manžela

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
ilona svobodova
Zdroj: Nextfoto

Uběhlo už osm let od smrti manžela Ilony Svobodové Petra Skoumala. Ten zemřel ve svých sedmdesáti šesti letech na rakovinu. Po náhlém konci manželství, které trvalo dlouhých dvacet pět let, se herečka zhroutila.


V období žalu a stesku jí byly jedinou oporou jejich dvě děti, syn Filip a dcera Adéla.

Nechtěla se jinak o tom, jak tragédii zvládá a jak se se ztrátou manžela vyrovnává, příliš vyjadřovat. V rozhovoru pro iDNES řekla jediné. „Dá se to překonávat, ale je to každého věc. Tím bych to ukončila.“

Nového partnera dlouho tajila

O dva a půl roku později do jejího života přišel nový partner. Dny ji zase začaly bavit a zamilovaná herečka se dostala z nejhoršího ven.

Nějakou dobu ještě novou lásku tajila. Náznaky toho, že opravdu je s někým novým, přišly až po čtyřech letech od Skoumalovy smrti.

Svobodová se svěřila se svým objevem v rozhovoru pro Super, mnoho detailů ale nesdělila. „Někoho mám. Bude to rok a půl. Jsem stará, takže jsem spokojená v mezích možností.“

Je to architekt a má stejné křestní jméno jako Skoumal

O rok později už šlo tajnůstkaření bokem a Ilona se se svým nynějším přítelem začala ukazovat na veřejných akcích. Postupně odhalovala i další pravdy o tom, kdo ten její tajemný vlastně je.

Setkali se prý na jednom večírku a profesí je architekt. Najevo vyšlo také jeho jméno. Partner se jmenuje Petr, stejně jako její zesnulý manžel.

Při rozhovoru pro iDNES se už mnohem otevřenější, šťastně zamilovaná herečka netajila ani s dalšími podrobnostmi.

„Je to tak. Když máte nastavenou laťku tak vysoko jako já, a to mám díky Petrovi (Skoumalovi – pozn. red.), který byl jedinečný, pak dost tápete. Potřebuju intelekt, partnera, se kterým si můžu popovídat, když přijdu domů po představení, bavit se s ním o divadle, výstavách, světě kolem nás. A můj přítel to všechno splňuje. Někdy mám až pocit, že je reinkarnací mého manžela.“

Zdroje: iDNES, Blesk, Expres

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články