Ilona Csáková se pochlubila svým mladším synem. Neuvěříte, co jí doma provádí

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
ilona csakova
ilona csakova

Ilona Csáková se po založení rodiny stáhla z veřejného života a užívala si rodinného štěstí. Toho je jí dopřáno i nadále, avšak už ne zcela mimo zraky fanoušků. Zpěvačka je totiž aktivní na Instagramu, kde se se svými sledujícími dělí o zážitky všedních dní, nostalgické vzpomínky, ale i o své názory. Největší úspěch mají však snímky, na nichž můžeme vidět její dva syny.

Ilona má dva krásné syny, jedenáctiletého Daniela a osmiletého Dominika.

Čas letí

Jak nedávno zveřejnila na své sociální síti, mladší chlapec je ještě hravý, ale u toho staršího už zaznamenala některé projevy puberty.

„Taky jste jako malí milovali stavění bunkrů a různých úkrytů? Já děsně! A taky miluju večery, kdy je čas na hraní. Ještě že je Dominik (8) hravý a mazel. S Dandou (11) už totiž lehce tříská puberta. Ten už je v jiném levelu. Všichni to máme za sebou. Odpoledne manžel komentoval Daniela s lehkou ironií, když uklízel před domem sníh. Já na to, že to jsou telecí léta a nikdo jsme tomu neunikli. No jo no, hormony. Ani nevím, kdy mě naposledy pozval do bunkru, myslím Daniel. Tak jsem si uvědomila, jak ten čas letí…,“ zasnila se na svém Instagramu zpěvačka u fotografií bunkru z peřin svého syna Dominika.

Svým dětem se plně věnuje a jak řekla nedávno v rádiu, cítí se dokonce i mladší, než je její skutečný věk. Není divu, vedle dětí jen září.

Právě její rodina byla důvodem, proč se na novou desku této oblíbené zpěvačky muselo čekat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Ilona Csáková (@ilonacsakova)

Kariéra šla stranou

Mezi alby Ilona Csáková z roku 2008 a Pořád jsem to já z roku 2018 uběhlo deset let, kdy se v Ilonině životě změnilo mnohé.

V mezičase sice vydala bestofku, ale na studiovou desku si fanoušci museli ještě chvíli počkat.

Teď už je ale žena, která mnoho let řádila na pódiu se skupinou Laura a její tygři, s níž vydala několik desek, zpátky. V minulém roce dokonce přišla s novým sólovým albem Jemně půl.

Ilona má oba syny s manželem Radkem Vonešem, za nějž se provdala v roce 2011. Momentálně si užívá čas trávený s rodinou, ale zpěv už jí moc chybí.

Autor: Alice Konopásková


Související články