Ilona Csáková před 11 lety dorazila pozdě na svou vlastní svatbu. Jedna z verzí byla, že se nevešla do šatů

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Csakova Ilona
Zdroj: Nextfoto

Letos v létě to bude už 11 let, kdy si zpěvačka Ilona Csáková vzala svého současného manžela Radka Voneše. Za svědka jí tehdy šla Ivana Gottová, která na obřad dorazila s celou svou rodinou. Ke svatbě ale málem nedošlo, nevěsta totiž měla pořádné zpoždění.

Ilona Csáková se se svým manželem seznámila v roce 2007 na koncertě. Od té doby spolu zplodili dva syny, postavili dům a také se vzali. Svatba byla tehdy ale pořádné drama.

Slavní hosté

Budoucí manželé se brali v kostele Narození Panny Marie ve Vranově u Brna. Na důležité životní události nechyběli významní hosté, jako například Monika Absolonová se svým tehdejším přítelem Vratislavem Jandou či zpěvák Jaroslav Samson Lenk.

Za svědka šla Iloně její velká kamarádka Ivana Gottová, která vzala na obřad celou rodinu, tedy manžela Karla Gotta a jejich dvě dcery, které šly na svatbě za družičky.

Samé zpoždění

Svatba měla začít ve 14 hodin. Všichni hosté byli v kostele včas. Jak se ale záhy ukázalo, někdo přece jen chyběl. Byla to nevěsta se svědkyní i ženich.

Ten nakonec těsně před druhou hodinou skutečně dorazil, přítomné ovšem upozornil, že svatba začne s lehkým, zhruba čtvrthodinovým zpožděním.

Ale ani po půlhodině od plánovaného začátku obřadu se nevěsta ani svědkyně neukázaly. Hosté už byli nesví a nervózně se rozhlíželi. Když tu najednou dorazilo auto a z něj vystoupila Ivana Gottová.

Krátce na to konečně přijela i sama nevěsta. Ilona si tehdy dala opravdu načas a ženich se u oltáře pořádně zpotil, stejně jako mnozí svatebčané.

Zradily ji vlasy či šaty?

Teorií, proč známá zpěvačka dorazila na svou svatbu pozdě, bylo hned několik. Nejprve se spekulovalo o tom, že měla problém s účesem a že jí její vyčesaný drdol nechtěl držet.

Jiné zprávy psaly o tom, že měla potíže se svatebními šaty. Ty Csákové navrhoval módní návrhář Josef Klír. Podle tehdejšího zdroje deníku Blesk se do šatů zkrátka nemohla dostat.

Portálu iDNES pak ale zpěvačka řekla, že to nebylo nic z výše uvedeného. Zkrátka se jí jen nechtělo pospíchat. Tak či onak, důležité je, že svatba proběhla a v manželství jim to tak dlouho klape.

Zdroj: Blesk, iDNES

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články