Hvězdy ze Slunečné takto rozhodně neznáte. Podívejte se, co provádí Tereza Brodská se svou kolegyní mimo kamery

od František Olša
2 minuty čtení
Tereza Brodska
Zdroj: Profimedia

Co dělají známé osobnosti mimo kamery? Popíjejí kávu, nebo si povídají o radostech ze života? Podívejte se, jak tráví volný čas dvě známé české herečky, které se velice často objevují ve známém televizním seriálu.

Tereza Brodská je česká herečka a dvojnásobná držitelka filmového ocenění Český lev. Jako dítě se objevila ve filmu Ať žijí duchové!, později pak při studiu na konzervatoři hrála s matkou ve filmu Citlivá místa. Známá je také díky seriálu Ulice.

Takto je neznáte

Je velice známé, že herci nemají z ničeho strach. Bláznivé grimasy, přehnané reakce, milostné a smutné scény jsou u tohoto typu povolání na denním pořádku. A o tom nás před nedávnem přesvědčila i známá herečka.

Tereza se na svůj instagramový profil nebojí přidat fotografii, kde nevypadá jako princezna. S kamarádkou a známou herečkou Danou Batulkovou se ukázaly v podobě, v jaké jste je ještě nikdy neviděli.

Tereza i Dana jsou poslední dobou k vidění na televizních obrazovkách v seriálu Slunečná. Herečky spolu však tráví čas i mimo natáčení a občas to dopadne velice humorně. Podívejte se, jaké škleby si pro nás dámy připravily.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Brodska oficiální (@brodskatereza)


Fanoušci se u fotografie doopravdy nasmály, stejně jako moderátorka Eva Decastelo, která se poslední dobou velice často vyjadřuje k příspěvkům na sociálních sítích. K fotce pak dodala: „Vy jste jelítka.“

Láska v teple domova

Tereza se v mládí vdala za filmaře Jordiho Niubòa, s nímž však v manželství byla pouze čtyři roky. Později se pak provdala za fotografa Herberta Slavíka, se kterým má syna Samuela.

Samuel už je však dospělý chlap a Tereza si musela najít další lásku, o kterou bude pečovat. Neuvěřitelnou lásku ke psům chová herečka již odmala, před nedávnem se pak podělila o své zkušenosti. Jako prvního psa měla jezevčíka Brita, později pak labradora Danteho, ohaře Elzu a nyní má po svém boku čivavu Konráda.

Na hereččiných sociálních sítích najdete velké množství fotografií s Konrádem, kterého bezmezně miluje. Je tedy jasné, s kým Tereza tráví čas, když zrovna nenatáčí seriál Slunečná. Doufáme, že je s tím manžel Herbert v pohodě a na pejska nežárlí.

Fanoušci by si přáli, aby se Herbert objevil v oblíbeném seriálu. A kdo ví, třeba se ve Slunečné Tereza brzy představí i se svým čtyřnohým miláčkem.

Autor: Štěpán Pacík

Související články