Hvězdy seriálu Sestřičky parodují jeden z nejúspěšnějších dílů Výměny manželek. Jejich výkon vás rozesměje

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
david gransky
Zdroj: Profimedia

Divákům seriálu Sestřičky nemusíme Davida Gránského ani Natálii Halouzkovou představovat. Mladý pan doktor Maty Bojan a sympatická sestřička Katka Kinská jsou jedni z hlavních představitelů v nezávislém pokračování původního seriálu Modrý kód. Jejich vtipné video vám zaručeně zlepší předvíkendové odpoledne.

David Gránský hrál i ve zmíněném původním seriálu. Natálie je novou a poměrně neznámou posilou zaběhnutého týmu. Ačkoli si zahrála už v seriálu Gympl, kde se s kolegou Davidem potkala, její role nebyla příliš výrazná.

Té první velké se dočkala až v seriálu TV Prima, kde září jako adoptovaná dcera Martina Preisse a Daniely Šinkorové. Krásná zrzka si získala diváky v podstatě ihned.

Parodie na slavnou reality show

Pokud sledujete pořad Výměna manželek, budete určitě znát ty nejúspěšnější díly. Díl s legendární hláškou „Mačkáš mi hada“ byl překonán a aktuálně je hitem díl, který byl odvysílán šestého ledna.

V něm uklízečka Lucie z Kladna neobstála před náhradním manželem v roli kuchařky. Po řídkém buřtguláši se ohradila, že vařit umí a udělá třeba houskový knedlík. Náhradní manžel Robert byl ale z jejího receptu poněkud rozpačitý.

„Ty děláš tedy houskový knedlíky bez housky teda, jo, nebo bez rohlíku, bez ničeho. Vždyť tam bývají vždycky ty kousky“ zeptal se nedůvěřivě Robert z Příbrami.

„Roberte, nezlob se na mě, ale já nevím, kde si to slyšel teda?“, cítila se dotčeně Lucie. „Houskový knedlíky se dělají většinou z droždí. Kdo tam dává housky teda?“ podivila se Lucie. „Ty tam nedává ani můj manžel a dělá lepší knedlíky než já“, dodala uraženě.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ♡ Sestřičky modrý kód ♡ (@sestricky_modrykod_herci)

Tahle scéna následující lednové týdny proplouvala internetem jak bláznivá. Vznikaly parodie, vtipné GIFy a ani herci ze Sestřiček neodolali a na velmi úspěšný díl reality show zareagovali.

David Gránský v roli uražené náhradní manželky Lucie a Natálie Halouzková jako Robert. Za týden vidělo video skoro čtrnáct tisíc lidí a fanoušky velmi baví.

Zábava nejen před kamerou

U tohoto seriálu se zkrátka sešla skvělá parta, která v zákulisí nemá o zábavu nouzi. Na Instagramu snad všech herců ze seriálu se často objevují vtípky z natáčení.

Kristýna Frejová sdílela fotku s chladivou maskou na obličeji, protože natáčení v sedm ráno není žádný med. Sabina Laurinová jako vrchní sestra Mery se také ráda chlubí snímky v modré haleně.

Fotky ze seriálové operačního sálu zase najdeme na profilu u Davida Gránského nebo Romana Zacha.

Autor: Naďa Brožová


Související články