Hvězdy seriálu Roswell po 25 letech: Většina z nich se herectví věnuje dodnes

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Roswell
Zdroj: ČSFD

Seriál Roswell měl premiéru v roce 1999. Snímek pojednávající o přítomnosti mimozemšťanů v našem světě a o vztazích mezi nimi a obyčejnými lidmi se dočkal tří sérií. Co dělají po letech představitelé hlavních rolí?

I po letech se najdou lidé, kteří si seriál rádi pustí znovu. Většinu herců byste ale dnes nepoznali. Jak moc se změnili a co dnes dělají? Zavzpomínejte na představitele slavného snímku.

Shiri Appleby

Dnes pětačtyřicetiletá herečka si v seriálu zahrála roli Liz Parkerové. Po skončení natáčení se nadále věnovala herectví, daleko více ji ale lákalo režírování. Nakonec spolupracovala na přípravě pokračování seriálu z roku 2018. Podílela se také na režírování jedné epizody seriálu Pretty Little Liars.

Shiri žije se svým partnerem, který je kuchařem a majitelem slavné restaurace. Společně vychovávají dvě děti. Herečka se i nadále věnuje showbyznysu.

Jason Behr

Dnes je mu 50 let. V seriálu si zahrál mimozemšťana, který předstírá, že je člověkem. Po skončení snímku byl v televizním průmyslu spíše méně aktivní, naposledy se ve větší roli objevil v seriálu A&E Breakout Kings z roku 2012.

Katherine Heigl

Katherine Heigl se kromě Roswellu proslavila také jako herečka v seriálu Chirurgové nebo hlavní rolí ve filmu Zbouchnutá. Herectví se věnuje dodnes a na kontě má celou řadu rolí. Od roku 2007 je jejím manželem hudebník Josh Kelley.

Majandra Delfino

Majandra Delfino se sice i nadále věnuje herectví, kromě toho je ale také malířkou, zpěvačkou a tanečnicí. V televizi se objevila naposledy v epizodní roli v seriálu Kancl v roce 2013. Od té doby se věnuje spíše hudbě a tanci.

Brendan Fehr

V seriálu Roswell si zahrál roli Michaela Guerina. Proslavil se ale také jako technik Dan Cooper v Kriminálce Miami. Šestačtyřicetiletý herec se nadále věnuje své profesi a v televizi je vídán poměrně často i v menších rolích.

Zdroj: Radio Times, US Magazine, Colider, Cafe Mom, Screen Rant

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články