Hvězdy seriálu Fresh Prince se dodnes věnují herectví. James Avery nás bohužel před pár lety opustil

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Fresh Prince
Zdroj: Profimedia

Seriál Fresh Prince se vysílal od roku 1990 do roku 1996. I v dnešní době má ale své fanoušky. Americká komedie o chudém mladíkovi, který naruší poklidný a nezajímavý život snobské rodiny, bavila sledující celkem v šesti sériích. Jak se po letech změnili její hlavní představitelé?

V roce 2020 se objevila informace o tom, že se Fresh Prince vrací v podobě takzvaného rebootu. Dokumentární film s názvem Fresh Prince: Setkání po 30 letech tehdy vznikl na základě fanouškovského videa. Je vidět, že i po letech je seriál stále oblíbený a lidé o něj mají zájem. Co se ale stalo s hlavními hrdiny?

Will Smith – William Will Smith

Herec Will Smith v září oslaví 56. narozeniny. Kromě herectví se věnuje také produkci a hudbě. Právě jako rapper dříve používal jméno The Fresh Prince, potom se vydal na sólovou dráhu a vystupuje pod svým vlastním jménem.

Od roku 1997 je ženatý a má dvě děti. Jako herec se naposledy objevil ve snímku Osvobození z roku 2022, kde si zahrál roli Petera. Dodnes se věnuje hudbě i herectví.

Alfonso Ribeiro – Carlton Banks

Alfonso Ribeiro si kromě Carltona Bankse zahrál jen několik menších rolí. Proslavil se nicméně jako moderátor, kterého si lidé v USA spojí především s pořadem Catch 21. V současné době se věnuje především režii, výjimečně se ale objeví i v nějaké vedlejší roli v seriálech či filmech, píše Movie Web.

Karyn Parsons – Hilary Banks

Karyn Parsons je dnes sedmapadesátiletá herečka. V roce 2020 se objevila ve snímku Sweet Thing. V posledních letech je ale herecky méně aktivní a věnuje se spíše psaní knih. Je podruhé vdaná a má dvě děti.

James Avery – Philip Banks

James Avery zemřel v roce 2013 ve věku 68 let. Příčinou byly srdeční problémy, se kterými dokonce prodělal operaci, bohužel ale krátce po ní svět opustil. Před smrtí se věnoval herectví, jeho největší rolí ale zůstal až do konce právě Philip Banks.

Tatyana Ali – Ashley Banks

Tatyana Ali vystupovala v televizi už od svých šesti let. Za roli v seriálu Fresh Prince získala Young Artist Awards. I po skončení snímku se věnovala herectví. Dnes tuto svou kariéru doplňuje také jako zpěvačka. Je vdaná a má syna.

Joseph Marcell – Geoffrey

Britský herec a komik se i ve svých 75 letech věnuje showbyznysu. V roce 2022 si zahrál ve snímku Folding, v ten samý rok se objevil také v epizodní roli seriálu I Hate You. Kromě televize je také divadelním hercem.

Zdroj: Entertainment Weekly, Rewolt, Movie Web, People, MSN, Independent

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články