Hvězda ZOO s italskými kořeny Goran Maiello se musí potýkat s přívalem fanynek. Ty české ale mají smůlu

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Benoni Maiello
Zdroj: Nextfoto

V seriálu ZOO se objevila nová tvář a okamžitě rozvířila vody českého showbyznysu. Herec Goran Maiello se sice narodil v Česku, ale z otcovy strany má italské kořeny. A právě kvůli těmto kořenům mají u něj nejspíše české holky smůlu, Italky jsou mu totiž bližší.

V seriálu ZOO hraje barmana Vojtu Rokla. V reálném životě je student třetího ročníku na DAMU, která mu zabírá veškerý čas. Zatím tak prý přítelkyni ani nehledá.

Seriál ZOO není první rolí

Ačkoliv si jej diváci všimli až nyní, již před působením v seriálu ZOO hrál například v Ordinaci v růžové zahradě nebo v mezinárodních koprodukcích. Ale role barmana Vojty je zatím jeho největší.

Roli číšníka si prý vyzkoušel i v reálu v hospodě svého kamaráda. Zkušenost se mu sice hodila, ale přiznává, že je rozdíl mezi prací barmana o půlnoci v Olomouci a před kamerou.

Jeho postava je velmi komplikovaná a pro herce bylo těžké najít balanc mezi těžkými vztahy.

„Věděl jsem, že postava, kterou mám hrát, je kluk z pasťáku, byl znásilněný, má hodně negativních zážitků, a tím i špatné vztahy s rodinou. S matkou se nebaví, s otcem naopak ano, ale na druhou stranu má úžasného syna a manželku. Pak má bratra, kterého má neskutečně rád, ale taky ví, že ten je na straně matky. Takže mi chvíli trvalo, než jsem našel mezi těmi vztahy balanc. Časem, jak mi přicházel text, to bylo už lepší. Teď mám naopak pocit, že se to už posouvá dál. Myslím, že to nejhorší peklo má Vojta už za sebou, a slibuju si, že už ho čekají snad jen hezké věci,“ uvedl v rozhovoru pro Aha!

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Goran Maiello (@goranmaiello)

Svou roli si tedy nyní již užívá, stejně jako spolupráci se Štěpánem Benonim, kterého má prý moc rád.

Příval fanynek prý nejde neregistrovat

Když byl malý, žil několik let v Neapoli u prarodičů, aby byl bilingvní. Stále má prý blízko k rodině, která tam žije. I právě díky těmto kořenům má tak blíže k italským ženám. Zároveň má ale od maminky i černohorské kořeny. Českou krev má prý jen z jedné čtvrtiny.

Příval českých fanynek však vnímá zejména na sociálních sítích, protože mu stále pípá nějaké oznámení.

„Ale já si to nijak nepřipouštím. Jsem spíš na osobní vztahy než ty virtuální, pro mě je to neosobní. Myslím, že fandí spíš té postavě než mně,“ bere to s nadhledem herec.

Zdroj: Aha!, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články