Hvězda Upířích deníků nebyla v dětství žádná krasavice. Její fotografie na občanském průkazu se leknete

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
nina dobrev
nina dobrev

Nina Dobrev už má dobu své největší slávy nejspíš za sebou. Přesto patří mezi nejoblíbenější herečky. Může za to její postava, kterou hrála v úspěšném seriálu Upíří deníky, ale také její neskonalý půvab. Co si ale budeme povídat, do krásy se roste, a to je i Ninin případ.

Nina se proslavila v sérii Upíří deníky před jedenácti lety. Střihla si v něm dvojroli Eleny Gilbert a Katherine Pierce,

Ve dvaceti hvězdou

Tento seriál se svezl na vlně úspěchu ságy Stmívání. Krásné herci a herečky, přitažliví upíři a upírky, zakázaná láska, střední škola… To vše už velmi dobře známe.

Seriál měl premiéru v televizi, když bylo této kanadské herečce bulharského původu dvacet let. Diváky oslnila svými dlouhými hnědými kadeřemi a temně hnědýma očima.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nina Dobrev (@nina)

Okamžitě začala žít svůj sen. Nebyla to ale její první herecká zkušenost. Poprvé před kamerou stála při natáčení seriálu Střední škola Degrassi.

Momentálně randí se snowboardistou Shaunem Whitem. Svou první velkou lásku však našla na natáčení Upířích deníků.

Nebyl jím nikdo jiný než představitel Damona Ian Somerhalder. Údajně byla spatřena i s Orlandem Bloomem nebo Liamem Hemsworthem poté, co zrušil zasnoubení s Miley Cyrus.

V dětství obyčejnou holkou od vedle

Všechny očarovala svou nadpozemskou krásou. Jenže byly doby, kdy vypadala jako obyčejná holka od vedle.

Halenka s límečkem, barva vlasů v odstínu myší hnědi, culík sčesaný dozadu a baby vlásky, které se rozlétají na každou stranu, to ji charakterizovalo. Ukazuje to doklad, který sdílela na své sociální síti.

„Začala jsem v Kanadě, teď jsem tady zas,“ napsala k fotografii, na níž se usmívá od ucha k uchu.

Autor: Alice Konopásková

Související články