Hvězda Tváře Petra Nesvačilová měla náročné Vánoce i Velikonoce. Zemřelo jí několik blízkých

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Nesvacilova Petra
Zdroj: Nextfoto

Herečka Petra Nesvačilová právě účinkuje v zábavné show TV Prima Inkognito, navíc je také jednou z porotkyň zábavného pořadu TV Nova Tvoje tvář má známý hlas. Diváci její bezprostřední humor prostě milují. Bohužel ani jí se ale nevyhýbají rány osudu. Během velikonočních svátků se musela rozloučit se svou milovanou babičkou.

Krásná herečka Petra Nesvačilová působí v českém showbyznysu tak trochu jako zjevení. Její dobrosrdečnost, bezprostřednost a humor dostávají snad všechny televizní diváky.

V televizi jako doma

Ti si jí teď navíc užívají opravdu do sytosti. Petra nyní vystupuje coby jedna z hádajících osobností v primáckém pořadu Inkognito.

Navíc je také jednou z porotkyň v pořadu TV Nova Tvoje tvář má známý hlas. Tam nejen hodnotí, ale sama si občas nějaký ten převlek vyzkouší.

Petra Nesvačilová je stále plná humoru a její smích je doslova nakažlivý, nyní ji ovšem potkalo několik velmi smutných životních situací.

Před Vánoci jí odešli prarodiče

Vše začalo v loňském roce přesně na Dušičky. Petra na svém instagramu informovala své fanoušky, že jí v 88 letech zemřela její babička Maruška.

To ale bohužel nebylo vše. Ani ne o dva měsíce později zemřel její manžel a hereččin dědeček Josef. „Už jsou spolu,“ napsala si tehdy na sociální síť Petra.

O Velikonocích zemřela babička

A další osudová rána přišla o letošních Velikonocích. „Na Velký pátek odešla naše babička Vlastička, 92 let… Jsi naše láska, děkujeme. 18. 7. 1929–15. 4. 2022,“ napsala herečka.

Kolegové, ale i fanoušci jí začali okamžitě posílat slova podpory a také vyjadřovat upřímnou soustrast. I my přejeme Petře hodně sil v tomto nelehkém období.

Zdroj: Blesk, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články