Hvězda Táty v nesnázích Agáta Kryštůfková má se svým otcem skvělý vztah. Zachránil ji, když neměla kde bydlet

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Agata Krystufkova
Zdroj: Nextfoto

Agáta Kryštůfková se nyní v novém seriálu Táta v nesnázích zhostila role jedné z dcer Martina Pechláta. Jak píše Extra, herci se již dlouhé roky znají, a hraje se jim tak společně velmi dobře. Jaký vztah má ale Agáta ke svému vlastnímu otci?

„Martin Pechlát je jako táta výbornej. Já byla šťastná, protože spolu hrajeme i v Dejvickém divadle. Pro mě šlo o fakt příjemné setkání. Dokázala jsem uvěřit tomu, že je můj táta,“ říká herečka o svém seriálovém otci.

I se svým vlastním otcem má ale Agáta vynikající vztahy. Tráví spolu prý hodně času, jezdí spolu na koncerty, kdykoli mají možnost, udělají si na sebe chvíli volna.

Vždy dobře poradí

Pro Agátu je její tatínek vším a v mnohém jí prý dovede skvěle poradit. „Třeba na jaký kouknout film nebo jakou poslechnout hudbu. A pak taky velmi dobře rozumí moderním technologiím, takže třeba jak cokoliv nainstalovat,“ pochválila ho.

Nedávno se dostala do problémů s bydlením, i v tomto ohledu jí prý pomohl. Když sháněla byt, otec ji nechal měsíc bydlet u sebe, což ji zachránilo. Je mu za to velmi vděčná.

Správný táta by podle Kryštůfkové měl být ten, který svoje dítě miluje, stará se o něj a vychovává ho, i když to není někdy jednoduché. A ideální je, když má ještě k tomu všemu smysl pro humor. A to ten její splňuje naplno.

Žádné tabu téma

Kryštůfková by před svým otcem prý nikdy nic neskrývala. Bavit se s ním dovede úplně o všem. „Vyloženě tabu téma nemáme. S mým tátou se dá bavit opravdu skoro o všem,“ svěřila se v rozhovoru pro TV Nova.

V současné době herečka kromě Táty v nesnázích exceluje také ve filmu Bod obnovy. Lidé na ulici ji tak poznávají o něco víc než dříve. Ona si ale jako extra slavná nepřipadá.

„Jako takový dáreček je i to, že mám znovu větší dějovou linku v Ordinaci v růžové zahradě. Jsem za všechny ty příležitosti opravdu vděčná, každá z nich byl úplně jiný druh práce a hodně jsem se toho naučila. Cítím, že to přináší větší divácký i mediální ohlas, ale já se za celebritu nepovažuji,“ říká pro iDNES.

Zdroj: Extra, TV Nova, Super, iDNES

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články