Hvězda seriálu Slunečná Bára Jánová to dala dohromady s tanečníkem. S přítelem se pochlubila na instagramu

od Soňa Jiroutová
< 1 minuta čtení
Barbora Janova
Zdroj: Profimedia

Když jste slavnou osobou, je váš život sledován v podstatě na každém kroku. Své o tom ví i hvězda seriálu Slunečná Bára Jánová, která je teď po několika rozchodech zamilovaná.

Herečka randila s neméně slavným kolegou ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. S Ladislavem Ondřejem, který je seriálovým synem doktora Mázla, se ale rozešli po půl roce vztahu.

Vždycky na mladší

Vztah s Ondřejem začal během natáčení, kdy přeskočila mezi herci pověstná jiskra a věkový rozdíl jim nevadil. Herečka sama tehdy s nadhledem řekla, že bude asi vždycky na mladší.

O rozchodu se nějakou dobu vůbec nevědělo a potvrdil jej nakonec sám Ondřej, ale bližší podrobnosti uvádět nechtěl.

„Ano, rozešli jsme se, to můžu potvrdit,“ řekl pro Blesk.

Později se vyrojily spekulace, že to herečka dala dohromady s Tomášem Novotným, který je expartnerem kontroverzní Heleny Houdové.

Ani jeden z nich však vztah nepotvrdil a dle Novotného spolu prostě jen venčili psy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Bára Jánová (@barajanova)

Nová láska na obzoru

Zatímco vztah s Novotným nepotvrdila, tak naopak ten s tanečníkem, který si na instagramu říká aidam_limitless_blazzaz, zveřejnila i s fotkou.

Na svém instagramu herečka sdílela fotku, kde tanečníkovi není moc vidět do obličeje, ale líbá svou vyvolenou na tvář. Jánová fotku doplnila popiskem „my angel“ a hashtagem „love“.

Herečka má ve vztazích tak trochu smůlu a její pracovní nasazení tomu moc nepomáhá. Vždyť s hercem Ondřejem se rozešla poté, co se přihlásila do soutěže Survivor Česko & Slovensko. Možná to tedy byly právě pracovní povinnosti, které dvojici oddělily.

Zda je tanečník ten pravý, ukáže až čas. Ale jisté je, že už by si Jánová zasloužila prožít opravdovou lásku a usadit se.

Zdroje: Blesk, OnlyU, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články