Hvězda seriálu Sestřičky napsala své ženě dojemné vyznání. Tohle byste si od svého manžela také přála slyšet

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
petr vaněk
petr vaněk

Herec Petr Vaněk je známou tváří českých seriálů. V médiích ho neprovázejí žádné skandály, vypadá to tedy, že žije poklidný život. Své ženě vyznal lásku na sociálních sítích opravdu krásným způsobem.

Petr Vaněk je divadelní, filmový i seriálový herec. Kvůli výraznému vzhledu je snadno zapamatovatelný a často se ho lidé ptají, jestli má skutečně český původ. Jeho postavu jste určitě zaregistrovali v seriálu Vinaři nebo ve filmu Šťastný nový rok.

Nejen herec

Kromě herectví se věnuje i jiným projektům. V období Vánoc měl v plánu akci Zkoleduj se!, díky které se mělo mezi lidi přivést více adventních koncertů a koled, ale pandemie vše odsunula na příští rok.

Je také součástí businessu Zapádluj si! Pro veřejnost nabízí kurzy paddleboardingu a zapůjčení pádel v okolí Žďárských vrchů.

Petr je dále velký odpůrce konzumního života. K příležitost Black Friday napsal: „Je to celé jeden velký výplach našeho mozku, velká blbost, která na nás v posledních dnech útočí. Opravdu potřebuju tyhle všechny věci, které na mě útočí ze všech stran? Když už něco kupuju, koukám směrem udržitelnosti, kvality, ekologického dosahu věci samotné, a v poslední době je pro mě čím dál tím víc rozhodující, jak dalekou cestu můj nákup cestuje. JE TO NA NÁS!“

V rámci pomoci přírodě založil i speciální instagramový účet Zaplň pytel, kde všechny vyzývá ke sbírání odpadků. Kromě hereckého řemesla má tak plné ruce práce a rozhodně se nenudí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Petr Vanek (@petrvanekoff)

Dojemné vyznání

Petr Vaněk je velmi aktivní na soukromých sociálních sítích. Často přidává fotografie z natáčení, svých projektů mimo televizi i soukromé fotky.

„Ticho, sníh, jeřabiny a moje úžasná ŽENA, která se mnou kráčí dál a dál, vstříc dalším dnům, snům, vizím,“ započal své romantické vyznání Petr.

„S ženou, která se nebojí tmy, ale ani prudkého světla. Určitě je vás víc takových žen – HALELUJA! Ale tahle jde se mnou a já jsem na ni hrdý! Děkuji ti moje lásko krásko! Cmuky a jedem dál,“ zakončil dojemný popisek herec.

S manželkou Petrou se zná více jak deset let, seznámili se v parku, když se dali do řeči během venčení psů. Mají čtyřletou dceru.

Aktuálně Petra vídáme dvakrát týdně v seriálu Sestřičky, kde ztvárňuje muže na mateřské Martina Kratochvíla alias manžela Adély Gondíkové.

Autor: Naďa Brožová


Související články