Hvězda seriálu Krok za krokem bojuje už potřetí s rakovinou. Využívá alternativní prostředky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Suzanne Somers
Zdroj: Profimedia

Proslavila se jako nádherná Carol ze seriálu Krok za krokem. Suzanne Somers se stala pro mnoho lidí inspirací nejen díky tomu, že byla vždy skvělou a sympatickou herečkou, ale také proto, že v životě bojovala s mnoha problémy, ale nikdy se nevzdala. Několikrát porazila rakovinu, nedávno ale přiznala, že se jí nemoc opět vrátila.

„Jak nejspíš všichni dobře víte, před několika lety jsem měla rakovinu prsu. Vrací se mi a já ji stále porážím. Snažím se proti ní bojovat všemi možnými způsoby. Nyní se vrátila. Ale já už vím, jak se obléknout do bitevního. Jsem bojovník,“ citoval před několika dny hereččina slova server People.

Poprvé už před mnoha lety

Rakovina se poprvé u Suzanne objevila, když jí bylo kolem třiceti let. Tehdy šlo o melanom na kůži. Na nemoc se přišlo relativně včas a ona ji tak porazila. Už tehdy ale tušila, že radost je předčasná.

Začala se o sebe starat, dodržovat zdravý životní styl, celkově se hlídat, aby co nejvíce zamezila možnosti, že se rakovina vrátí. Bohužel ale po padesátém roce života přišla nemoc znovu. Tentokrát šlo o rakovinu prsu. I tehdy se jí podařilo se s ní vypořádat.

Rodina je jí velkou oporou

Dnes je herečce 76 let. Na svůj věk vypadá skvěle a snaží se udržovat v kondici. Bohužel se ale s rakovinou prsu musí potýkat znovu a ukazuje se, že v jejím případě je to nejspíš nekonečný boj.

Naštěstí má Somers, která proti nemoci bojuje alternativními prostředky, skvělého manžela Alana Hamela, který ji společně se synem Brucem podporuje a dává na ni pozor.

„Alan byl po mém boku za každé situace. Nedokážu ani popsat slovy, co všechno pro mě udělal. Jsme si teď blíž než kdy jindy,“ uvedla herečka podle USA Today.

Podle jejích slov nikdy nečekala, že se rakovina vzdá. Byla pro ni samozřejmě velká rána zjistit, že se jí vrátila. Nezbývá prý ale nic jiného, než obléknout bitevní postroj a vyrazit opět do války. Vzdát se Suzanne Somers rozhodně nehodlá.

Zdroj: USA Today, People, Today

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články