Hvězda filmu Stmívání má prapodivnou zálibu. Neuvěříte, v čem si libuje

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
niki reed stmívání
Zdroj: Profimedia

Celebrity mají občas zvláštní koníčky. Vaření, pletení nebo třeba zahradničení je ještě docela normální. Záliba herečky Nikki Reed má ale s tím posledním jmenovaným docela dost společného. Zamilovala se totiž do slepic.

Psi, kočky nebo papoušci. To jsou zvířata, které má doma spoustu známých osobností. Není na tom vlastně nic nenormálního. A spousta celebrit si také ráda oddychne třeba u koukání na televizi nebo u sázení květin.

Netradiční mazlíčci

Jenže to není případ herečky Nikki Reed, která je známá třeba z filmové série Stmívání nebo tím, že její manželem je seriálový Damon z Upířích deníků Ian Somerhalder.

Oba dva dělají svým manželstvím reklamu na štěstí a vypadá to, že jejich vztah je dokonalý. I oni si ale hledají různé záliby, kterými se teď herečka pochlubila na svých sociálních sítích.

Maminka tříleté Bodhi je totiž vášnivou farmářkou. Jejími nejoblíbenějšími zvířaty nejsou ale třeba krávy nebo ovce, ale slepice. Herečka je miluje a nevadí jí se s nimi nejen vyfotit, ale klidně se s nimi i pomazlí.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nikki Reed (@nikkireed)

Terapie díky slepicím

Nikky své „holky“, jak je oslovuje, opravdu zbožňuje. „Miluju svoje holky. Slepice mohou být tak jemná a milující stvoření. Jsou to úžasné osobnosti a já pořád pracuji na tom, abych je mohla mít pořád u sebe. Zkrátka je to moje terapie,“ napsala kráska na svůj Instagram.

A není to jediná fotografie, která dokládá její lásku k přírodě. Klidně vyfotí vajíčka v kurníku nebo své postřehy z vlastní zahrady. Farmaření a příroda je, zdá se, její velkou vášní.

Herečka se také snaží podporovat farmáře ze svého okolí a velmi jí zaleží na tom, jaké podmínky mají nejen zvířata, ale i lidé, kteří se tímto odvětvím živí.

Ale vypadá to, že právě slepice si našly v jejím srdci největší místo. Rozhodně se nejedná o žádná opelichaná kuřata, ale o španělský druh s názvem Pedresa.

Někdo má doma papírového psa, někdo zase netradiční druh slepic. Americká kráska je ten druhý případ.

Autor: Barbora Turková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články