Hvězda filmu Hobit zveřejnila nejodhalenější fotku své kariéry. Takto jste Lukea Evanse ještě neviděli

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
Luke Evans
Zdroj: Profimedia

Ženy z něj šílí a on to moc dobře ví. Ale i tak mají filmové divačky smůlu. Přitažlivý herec Luke Evans dává totiž přednost mužům a hlásí do světa, abyste si stáli za tím, koho milujete, ať je to kdokoliv.

Je jedno, jestli jste ho viděli ve filmu Hobit, Kráska a zvíře, Rychle a zběsile 6 nebo v Drákulovi. Je jedno, jestli hraje zloduchy, nebo milovníky, ženy ho prostě zbožňují.

I když role padouchů mu jdou o špetku víc. Luke Evans má fanynek zkrátka hodně a mohl by je takříkajíc přehazovat vidlemi.

Raději muži než ženy

Jenže on to má v soukromí trochu jinak a dává přednost mužům. Od roku 2014 chodil se španělským modelem Jonem Kortajarenem, se kterým se ale v roce 2016 rozešel.

A do dalšího vztahu se rozhodně nehrnul, život bez partnera bral jako příležitost najít sebe samotného a nespoléhat na druhého.

Evans přiznal, že jako jedináček okolo sebe chtěl mít vždycky hodně lidí, takže pro něj nebylo lehké zvyknout si na to, že je opět sám.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Luke Evans (@thereallukeevans)

Ovšem sám nebyl moc dlouho, v roce 2019 se sblížil s Rafaelem Olarrem a vypadá to, že našel konečně toho pravého. Oba spolu často vyrážejí třeba na pláž a vypadají, že jim to opravdu klape.

Posilovna je velká láska

Herec, který homosexuální orientaci přiznal v roce 2002, začal s Rafaelem randit na začátku roku 2020, ale znali se už předtím. Během karantény se izolovali společně v Miami a jejich vztah tak prošel náročnou zkouškou.

Jak říkají jejich společní přátelé, zvládli to na jedničku.

Kromě herectví a jeho partnera je Lukeovou velkou láskou i sport. Rád své tělo ničí v posilovně a pak ho ukazuje na fotkách. A rozhodně je vidět, že herec má sport opravdu rád, jeho postava totiž jasně dokazuje, že má opravdu co ukázat.

A klidně odhalí i trochu víc, občas všichni tají dech, aby mu třeba z plavek něco nevypadlo. Zatím se tak ale nestalo.

Autor: Barbora Turková

Související články