Hrdinové Slunečné budou na konci seriálu čelit zásadním situacím. Objeví se i nová postava

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Slunecna Lambora Buresova
Zdroj: Profimedia

Poslední řada extrémně populárního seriálu Slunečná už odstartovala. Televize Prima už má ale náhradu. Bude jí nový seriál ZOO. Diváci jsou ale zvědaví, jak dopadnou osudy jejich oblíbených postav ze Slunečné. Tisková zpráva televize mnohé napověděla.

Seriál Slunečná, který vysílá televize Prima každé úterý a čtvrtek, zaznamenal už od svého počátku velký úspěch. Podle dat severu iPrima.cz sledovalo na podzim Slunečnou průměrně milion a sto tisíc diváků.

Slunečnou nahradí ZOO

Přesto se televize rozhodla své vlajkové lodi zbavit. Respektive ji vyměnit za novou, a to za nový seriál z prostředí zoologické zahrady.

Ten si ale některé známé tváře se Slunečné ponechá. V seriálu se tak objeví populární Eva Burešová, Pavla Tomicová či Tereza Brodská.

Stěhování a svatba

Než ovšem ZOO započne, je třeba uzavřít příběhy postav ze Slunečné. Jak televize prozatím prozradila, diváci se mohou těšit minimálně na jednu svatbu.

Hlavním postavám Týnce a Jankovi fandil snad úplně každý. Nyní už se jejich příběh blíží do zdárného konce. Janek jako správná hlava rodiny řeší bydlení a také svatbu, kterou chce překvapit svou milou. Nic ale nepůjde tak lehce, jak si plánuje.

Vypadá to, že ke svatbě se schyluje i u jeho otce, kterého hraje Miloš Kramár. Jeho vyvolená, Diana Stránská (Markéta Hrubešová), je však profesionální zlatokopka a její úmysly nejsou ani trochu čisté.

Místo Leoše Nohy Jiří Ployhar

Konec seriálu bohužel trochu zkomplikovalo onemocnění Leoše Nohy, který má závažné problémy se srdcem. Scénáristé ho tedy poslali do protialkoholní léčebny. Tam jej nechala zavřít jeho žena Zuzana v podání Evy Decastelo.

Místo jejího muže ale náhle přijíždí jeho bratranec Libor. Ten je z úplně stejného těsta – rád vysedává v hospodě a pije. Zuzana z něj tedy není ani trochu nadšená.

Zdroj: Ahaonline.cz, Iprima.cz, Zeny.iprima.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články