Horoskop na tento týden: Někoho čeká náročný týden, jiní konečně dosáhnou svých cílů

od Šárka Cvrkalová
3 minuty čtení
Stastny muz
Zdroj: Shutterstock

Pondělí není sice příliš oblíbeným dnem, je ale rozhodně příslibem něčeho nového. V minulém týdnu se vám třeba nemuselo všechno dařit, pro následující dny ale horoskop slibuje lepší předpověď. Tedy alespoň v případě některých jedinců. Jaký bude váš týden?


Pro někoho si hvězdy připravily týden plný pozitivních zážitků, někoho ale čeká tvrdá práce. Ta může přinést po zásluze své ovoce, ale i zklamání. Chcete vědět, co tento týden čeká právě vaše znamení? Čtěte pozorně a zjistěte, na co byste se měli připravit.

Beran

Berana tento týden čekají problémy v práci. Možná se pohádá se svým nadřízeným, se kterým vůbec není řeč.

Měl by si ale dát pozor na to, co řekne. Ne každý šéf totiž umí uznat svou chybu. Někdy je tak tvrdohlavý, že je ochotný udělat i velké kroky proti svému soupeři jen proto, aby nemusel ustupovat.

Býk

Býk se v tomto týdnu rozhodne pro radikální změnu ve svém životě. Už ho nebaví žít ve stereotypu, takže si najde nový koníček, kterému se bude naplno věnovat, možná začne cvičit a zdravě jíst.

Je ovšem otázkou, zda to Býkům vydrží déle než jen pár dní.

Blíženci

Blížence čeká období lásky, romantiky a něhy. Jenomže to je pouze první část týdne.

Přes nasazené růžové brýle přehlédnou i velmi viditelné přeháňky. Možná by měli více poslouchat své přátele, protože ti na rozdíl od nich blížící se mračna vidí.

Rak

V tomto týdnu se stane Rak součástí jedné velké hádky. On sám se jí ale nebude účastnit. Bude předmětem sporu a bude na něm, aby se postavil na stranu jednoho ze soupeřů.

Máte to neradi a nejspíš budete muset jednomu z nich ublížit, jinak to ale bohužel nejde.

Lev

Lvovi pondělí vlilo novou energii do žil. Celý týden bude dělat všechno naplno a se zápalem, je ale dost možné, že na základě toho o víkendu padne únavou.

Jenom si dobře propočítejte, zda si to můžete dovolit. Možná vás totiž v sobotu a v neděli čekají plány, při kterých chcete zůstat svěží.

Panna

Už nějaký ten čas si Panny uvědomují, že finančně na tom nejsou nejlépe. Ačkoli nestrádáte a vycházíte, už se vám nedaří udržet si rezervy jako dříve.

Proto se v tomto týdnu pokusíte ještě více utáhnout opasky. Změna bude sice těžká, měla by ale přinést své ovoce.

Váhy

Váhy trápí rodinná krize. Jsou v situaci, která je velmi nepříjemná. Všichni v rodině vědí, že je potřeba něco udělat, nikdo se ale nemá k řešení.

Nakonec to nejspíš budete muset být vy, kdo jako první promluví. Dobře si ale promyslete, co řeknete, aby se všechno neobrátilo proti vám.

Štír

O Štíra projeví zájem někdo, u koho to opravdu nečekal. Jeho snaha zaujmout ale bude spíše nepříjemná. Štír měl vždy poměrně vysoké nároky na to, s kým si něco začne.

Tento týden se tak bude muset vyrovnat s tím, že několikrát denně odmítne nechtěného nápadníka.

Střelec

Střelce čeká velmi úspěšný týden. V práci se mu bude dařit nejen pracovně, ale také naváže nové vztahy se svými kolegy.

Zajít s nimi ven po práci na pivo možná nakonec nebyl tak špatný nápad. Střelec totiž zjistí, že mimo kancelář jsou lidé úplně jiní.

Kozoroh

Kozoroh na sebe může být hrdý. Konečně se mu podařilo dokončit náročný projekt.

To ale není to, co ho těší. Nejvíce radosti bude mít především proto, že se nevzdal. I když několikrát chtěl, nakonec překonal touhu všechno zahodit a došel k cíli.

Vodnář

Vodnář ze sebe bude muset vydat maximum. Chce totiž už nějakou tu dobu zapůsobit na osobu opačného pohlaví, bohužel se mu ale nedaří.

Tento týden však mají Vodnáři šanci. Pokud budou sami sebou a předvedou se takoví, jací opravdu jsou, možná najdou lásku svého života.

Ryby

Lidé narozeni ve znamení Ryb by se měli více věnovat své rodině.

Možná až příliš času tráví v práci nebo se svými kamarády, ale doma na ně denně čeká partner s dětmi, kteří potřebují jejich blízkost. Ryby by si měly dát dobrý pozor na to, co má přednost.

Zdroj: Ganesha speaks, Elle, Times of india

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články