Horoskop: Koncem týdne vstoupí Slunce do znamení Vah. Kdo bude mít poslední šanci změnit velká rozhodnutí?

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
rozhodnuti
Zdroj: Shutterstock

23. září začínají platit nejen pravidla Vah, které od daného dne vládnou horoskopu. Slunce vstupuje do tohoto znamení a roční období se mění z léta na podzim. Řada lidí právě v současné době možná uvažuje nad důležitými věcmi, málokdo ale ví, že brzy už nebude možnost rozhodnutí změnit.


Znamení Vah přináší do života rovnováhu. To znamená, že pokud člověk udělá nějakou chybu, bude po zásluze potrestán, na druhou stranu, pokud se rozhodne správně, čeká ho odměna. Možná právě řešíte nějaký důležitý krok a nevíte, kterým směrem se vydat.

Máte ale poslední šanci na to si rozmyslet, co uděláte. Jakmile padne v noci z 22. na 23. dvanáctý úder na kostelních hodinách, nebude už možnost rozhodnutí změnit. Tento pracovní týden proto věnujte především přemýšlení o tom, co skutečně chcete.

Rak váhá mezi rodinou a prací

Blížící se období Vah přineslo Rakovi velmi těžkou otázku. Dá přednost své práci, možnosti kariérně stoupat a zajistit, že bude v budoucnu moci udělat pro rodinu všechno? S touto možností totiž existuje šance, že se šťastné večery v rodinném kruhu nikdy konat nebudou.

Na druhou stranu se může rozhodnout dát přednost rodině. Jenomže bude schopen ji jednou zabezpečit a dát jí vše, co potřebuje? Nebylo by lepší nejprve vybudovat kariéru? Čeká vás těžké rozhodnutí, Raku.

Blíženci váhají mezi dvěma partnery

Láska je nevyzpytatelná. Člověk se někdy zamiluje opravdu hodně špatně a musí své emoce držet na uzdě. Nejhorší je to v případě, kdy už partnera má, miluje ho, ale přesto se mu začne líbit jiný. A právě to se nedávno stalo několika Blížencům.

Ti teď musí učinit těžká rozhodnutí, která ovlivní jejich celý život. Jakmile ale udělají v týdnu výrazný krok, vrátit se už nepůjde. Znamení Vah, které v pátek přichází, je v tomto ohledu nekompromisní.

Beran váhá mezi svým vlastním štěstím a štěstím blízkých

Beran je na jednu stranu tvrdohlavé znamení, které si jde cílevědomě za svým, zároveň by se ale pro druhé někdy rozkrájel, aby ho uznávali. Někdy na úkor svého štěstí pomůže ostatním, tentokrát ale ví, že pokud bude chtít pomoci druhým, bude ho to stát hodně.

Rozhodnutí je těžké. Beran se nerad cítí jako zrádce, který dal přednost sám sobě, měl by ale trpět na úkor jiných? Rozhodujte se dobře, ale především rychle. Příliš času už nezbývá.

Zdroj: Astrologický ústav ČR, Hindustan times

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články