Horor Sestra: Pod děsivou maskou krvelačné sestry se skrývá pohledná žena, pro niž by muži vraždili

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
sestra e1605881594747
sestra e1605881594747

Ať už jste či nejste milovníkem hororů, některé z hlavních postav tohoto žánru si v hlavě určitě vybavíte. Záporáci bývají obvykle děsivé příšery, lidé s jizvami po celém obličeji nebo jinak znetvoření jedinci. V reálném životě byste je ale nepoznali.

Herci těchto postav jsou obvykle mimo kamery k nepoznání. A to platí u žen dvojnásob.

Většinu ženských hororových rolí totiž hrají herečky, které jsou v reálném životě opravdové krasavice.

To platí i pro Bonnie Aarons, kterou si znalci hororů vybaví jako jednu z děsivých postav ve filmu z roku 2018 Sestra (v originále The Nun).

Bonnie je totiž pod děsivou bílou maskou ve skutečnosti žena, pro kterou by muži vraždili.

Začínala s reklamami. Kvůli svému nosu měla problémy

Aarons už jako mladá navštěvovala hereckou školu a snažila se prosadit. Často jí ale bylo řečeno, že se jí to nikdy v televizi nepodaří kvůli křivému nosu.

Herečka tak začínala nejprve v reklamách, kde si jejího hereckého talentu nakonec všimli někteří režiséři. Ti ji později obsadili do několika vedlejších rolí ve filmech jako například Vím, kdo mě zabil, nebo Stáhni mě do pekla.

Tou dobou už ale z Bonnie Aarons rostla krasavice a její nos nikdo víc neřešil. V roce 2001 dostala několik hlavních rolí v rodinných filmech.

Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Ztvárnila roli Bum ve Mulholand Drive, v Deníku princezny si zahrála Baronku von Troken, kterou si zopakovala o tři roky později v druhém pokračování filmu.

Kladné postavy jí ale dlouho nevydržely. O pár let později se totiž našla ve zcela jiném žánru. A fanoušci děsu a hrůzy musí uznat, že možná jako hrdinka byla sexy, ale jako záporačka se v pravém slova smyslu vyznamenala.

Později se stala děsivou ikonou hororových filmů

V roce 2016 se dostal na obrazovky televizí hororový snímek v Zajetí démonů. Tady si Aarons zahrála děsivou řádovou sestru šířící zlo v záhadném klášteře v Rumunsku.

O dva roky později se stejný charakter vrátil ve volném pokračování filmu. Druhý díl pod názvem Sestra je ale ještě více děsivý a už podle názvu je jasné, že je daleko více zaměřený na hlavní roli.

Slavný hororový režisér James Wan dokonce prý prohlásil, že právě kvůli této herečce uvažuje o vytvoření dalšího pokračování této děsivé série.

Ačkoli v hororech zapůsobila Bonnie Aarons opravdu děsivě, dodala žánru vše, co by mít měl, a vyděsila tisíce diváků, ve skutečnosti by ji na ulici málokdo poznal.

Uznejte podle fotografií sami: představili byste si pod touto pohlednou ženou hlavní postavu hororového filmu, která se snaží vraždit a šířit zlo?

Autor: Šárka Cvrkalová


Související články