Horečka nedělní noci aneb co všechno se může stát jedné noci v opuštěném baru…

od Nikola Jaroschová
< 1 minuta čtení
horecka
horecka

V magickém opuštěném prostoru, plném vzpomínek, ožívá dávno zašlá sláva pěveckých hvězd. Jedinečné muzikálové představení společnosti INDIGO, jejíž ředitelkou je Lilian Fischerová, je plné známých hitů. Těšit se můžete na průřez hudební tvorbou posledních let, které zazpívá plejáda známých umělců.

Těšit se můžete na Václava Koptu, Ondřeje Rumla, Ondřeje Rychlého, Míšu Tomešovou, Ivanu Korolovou, Romana Vojtka či Danu Morávkovou. Výtěžek z prodeje putuje již tradičně na konto nadačního fondu Veroniky Kašákové na program Restart. V pořadí již pátý ročník benefičního vystoupení bude režírovat Jaroslav Slánský.

„Máme velkou radost, že můžeme pátý – jubilejní ročník, uvést v Hudebním divadle Karlín. A stejně tak nás těší, že se řady skvělých umělců, kteří s námi spolupracují, stále rozrůstají. Diváci se tak mohou těšit na mnoho novinek a překvapení. Děkujeme již teď všem, kteří se na celém večeru podílejí. Zejména režisérovi Jaroslavu Slánskému, který si všech těch sto lidí, vezme na starost a společně s nimi vytvoří, doufejme, nezapomenutelný večer,“ říká ředitelka divadelní společnosti INDIGO Lilian Fischerová.

Kde: Hudební divadlo Karlín
Kdy: 21. 04. 2020 od 19 hodin

Autor: Sára Vojtěchovská


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články