Honza Musil oslavil své znovuzrození. Připomněl vážný úraz, který se mu stal před 3 lety

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Musil Jan
Zdroj: Dan Materna / MAFRA / Profimedia

Oblíbený moderátor Honza Musil dnes slaví „narozeniny“. Nikoliv ovšem ty klasické, podle data narození, ale ty, při kterých byl blízko smrti, ale nakonec zvítězil. Před třemi lety měl velmi vážnou nehodu, po které strávil několik měsíců v nemocnici.

Před třemi lety prožil moderátor a herec Honza Musil snad nejhorší Vánoce, jaké si lze představit. 21. 12. 2018 byl totiž odvezen ve velmi vážném stavu do nemocnice.

Obrovská smůla

Měl neuvěřitelnou smůlu. Ve své garáži lezl po žebříku, ten mu ale podjel a moderátor a spadl na zem. Následky nehody byly téměř fatální.

Na své výročí upozornil fanoušky skrze svůj profil na Instagramu a přidal fotku z daného dne. Snímek však pocházel z rána. Moderátor je tak na ní ještě bezstarostně vysmátý.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Honza Musil/Jan Gareth Musil (@musilhonza)

Měl rozsáhlá zranění

V té chvíli totiž netušil, že ještě ten den bude mít zlomenou páteř, rozdrcené obratle, zlomených devět žeber a také propíchnutou plíci. Lékaři vůbec nedokázali odhadnout, zda bude ještě někdy vůbec chodit.

V nemocnici si nakonec poležel neuvěřitelné tři měsíce. Po náročných operacích musel rehabilitovat, což přineslo své ovoce a Honza se úplně zotavil.

Všem moc děkuje

V popisku k fotografii proto nezapomněl poděkovat všem, kdo mu byli v takto obtížné době oporou. V první řadě to bylo jeho příteli Jakubovi.

„Velké poděkování ale patří lékařům, sestřičkám, fyzioterapeutům a všem z nemocnic na Vinohradech a v Motole. Bez vás a mých nejbližších bych to nedokázal. Moc děkuji!“ pokračoval Musil.

A nezapomněl přirozeně ani na své fanoušky. „Závěrem chci poděkovat i vám. Všem příznivcům a fanouškům. Drželi jste nade mnou ochranou ruku a vaše slova podpory byla důležitá,“ zakončil své poselství moderátor.

Zdroj: Blesk.cz, Idnes.cz, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články