Honza Dědek má jedinou velkou lásku. Je bílá a má 4 nohy

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
honza dedek
Zdroj: Profimedia

Žurnalista a moderátor Honza Dědek rád zpovídá ostatní, málokdo ale zpovídá jeho. V jednom z rozhovorů toho na sebe proto prozradil opravdu hodně a rozmluvil se nejen o konci svého manželství. Nejvíce slov ale věnoval svému čtyřnohému příteli – bílé fence Karle.

I jako rozvedený muž podle svých slov Honza Dědek věří na lásku. „Ano, věřím. Dnes i tehdy, kdy jsem do manželství vstupoval s vírou, že bude trvat v dobrém i ve zlém, dokud nás smrt nerozdělí. O to víc mě samozřejmě semlel konec. Přiznávám, že to jsem se propadl na dno,“ řekl pro vlasta.cz.

O lásku ale v současné době Honza nouzi nemá. Má totiž věrnou kamarádku, která s ním tráví veškerý čas. A přiznal, že se nikdy dříve nepovažoval za pejskaře, ale potom, co si zamiloval Karlu, změnil postoj. O tom, jak svého psa miluje, se vyjádřil nejen v rozhovoru.

Psy miloval vždycky

Na dotaz, kdy se z něho stal pejskař, Honza Dědek odpovídá: „Fyzicky loni v srpnu, kdy jsem si ji poprvé přivedl domů, ale jinak psy miluju odjakživa. Původně jsem si přál štěně, abych si ho mohl vychovat po svém, ale ukázalo se, že v Čechách je to celkem problém – tedy pokud chcete psa z útulku,“ vysvětlil.

„Už to vypadalo, že zůstanu pejskař teoretik, ale pak mi kamarádka poslala odkaz na Tlapky z Korfu, což je neziskovka, která na řeckém ostrově zachraňuje opuštěná a zraněná zvířata. Napsal jsem jim, absolvoval důkladný video pohovor, během něhož si ověřili, že nejsem žádný úchyl nebo třeba majitel množírny,“ směje se.

A tak si nakonec mohl přivézt Honza domů bílého pejska. „Podle místa jejího nového bydliště jsem ji pojmenoval Karla z Karláku,“ dodává. A co na svém kamarádovi Honza obdivuje? „Hravost, radost, energii, spoustu lásky a taky pravidelný režim, jehož součástí jsou každodenní procházky,“ nechal se slyšet.

Vánoce po boku přítele

Honza je s Karlou každý den, někdy ji podle svých slov bere i do práce, kde se to občas lidem nelíbí a on tak musí hodně zvažovat, kam se psem smí, a kam ne. Není se čemu divit, že i na jeho vánoční fotce Karla figuruje. Moderátor se vyfotil u stromečku a ukázal, jak se on i jeho kamarádka přejedli.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Honza Dědek 7 pádů (@honzadedek7padu)

Bílý pes se válí na podlaze a ačkoli vypadá, že právě snědl snad všechno cukroví světa, působí šťastně. Je jasné, že Honza se o Karlu skvěle stará a ona se zase skvěle stará o něho, jak sám podotýká. Láska byla vždy důležitou součástí jeho života, a v současné době je to láska k pejskovi.

Za sebe i za Karlu popřál Honza na Instagramu lidem krásné svátky a na oplátku se dočkal milých slov. Za svou lásku ke zvířeti si je rozhodně zaslouží a doufá, že s Karlou prožije ještě mnoho vtipných chvil a najdou třeba i někoho, kdo je bude oba milovat a stane se součástí rodiny.

Zdroj: vlasta.cz, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články