Hollywoodské celebrity prozradily své osvědčené rady a tipy na krásu. Vyzkoušejte je také

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Olivia Culpo
Zdroj: Andrea Raffin / Shutterstock.com

Jednou z prvních věcí, kterých si na celebritách všimneme, je jejich nádherná pleť. Často si ani nezapamatujeme, co hvězdy říkaly, protože jsme byli příliš zaneprázdněni sledováním jejich pleti, která doslova září. Server Byrdie.com ví, jak to jen ty celebrity dělají, že vypadají tak skvěle.

Vzhledem k tomu, že zachování krásného vzhledu mají v popisu práce, většina celebrit často komunikuje se specialisty a dermatology z celého světa. Pojďme se podívat na to, jak udržet pleť na úrovni bohyně.

Krásná a svěží pleť

Většina celebrit začíná svůj den pořádným čištěním pokožky obličeje a odstraňováním odumřelé pokožky. Muži často vypadají mladší, což je způsobeno tím, že se holí každý den, a díky této rutině odstraňují odumřelou pokožku ze své tváře.

Exfoliace obličeje je klíčová, protože pomáhá zvýšit buněčný obrat, uvolňuje póry a pomáhá různým výrobkům vstřebávat se snadněji. Lidé s citlivou pokožkou by měli začít pomalu, než dosáhnou toho správného výsledku.

Dalším klíčem k andělské kráse je pití velkého množství vody a dostatek spánku. Ačkoliv to může znít jako klišé, celebrity prozradily, že vidí velký rozdíl na své pokožce, když se dobře vyspí.

Tajné rady známých osobností

Například modelka Olivia Culpo tvrdí, že poté, co se radila s několika odborníky, zjistila, že zdraví pokožky není pouze o správném čistění a používání správných výrobků. Podle ní je důležité začít se změnou stravy.

Olivia se snaží začlenit do svého jídelníčku více zeleniny a omezila mléčné výrobky. Po pár týdnech zaznamenala velký rozdíl a uvedla, že se její pokožka začala čistit sama. Listová zelenina je nabitá zinkem, který pomáhá bojovat proti zánětu a akné.

Výzkumy zjistily, že stres může mít velký dopad na tělo, a dokonce vést k zánětu a předčasnému stárnutí pokožky. Proto byste si měli jednou za čas dopřát relaxační koupel nebo masáž.

Tajemství, které by vás nenapadlo, prozradila herečka Priyanka Chopra. Ta používá jogurt jako klíčovou přísadu do svých masek, které si sama vyrábí. „Stačí smíchat stejné množství jogurtu a ovesných vloček s malým množstvím kurkumy, promíchat, nanést a nechat půl hodiny působit,“ uvedla.

Bylo zjištěno, že jogurt i ovesné vločky vaší pokožce výrazně pomohou. Na nic nečekejte, vyrazte do kuchyně a začněte pravidelně aplikovat podomácku vyrobenou masku.

Zdroj: Byrdie
Autor: Štěpán Pacík


Související články