Holení jako velké téma. Zjistěte, které ze slavných žen už na něj kašlou

od František Olša
2 minuty čtení
Podpazi
Zdroj: Shutterstock

Holit, nebo neholit? Velké téma, které se vztahuje snad na celé tělo. Dříve byl porost na těle naprosto běžnou záležitostí, poslední dobou však chlupy moc nefrčí. Pěstujete si na svém těle ochlupení i vy?

Píše se rok 2019 a celebrity se vzdávají starých genderových norem a zavádějí nové trendy. Zatímco Halsey je tou nejznámější celebritou, která získala chválu za neoholené podpaží, ve skutečnosti existuje spousta ženských celebrit, které se neholí.

Chlup sem, chlup tam

Zpěvačka a skladatelka Halsey v minulosti zapózovala pro titulní stránku časopisu Rolling Stone a předvedla své strniště v podpaží. Šestadvacetiletá zpěvačka letos v lednu oznámila, že s přítelem Alevem Aydinem čeká dítě.

Halsey není jediná ženská celebrita, která se nebojí pochlubit svým porostem. Přinášíme vám i několik dalších celebrit, které se zbavily svých holicích strojků a chlubí se zarostlým podpažím.

Mezi další zarostlé umělce patří i Miley Cyrus. Známá zpěvačka byla v roce 2008 zařazena mezi sto nejvlivnějších lidí na světě. Je tedy jasné, že porost, který má v podpaží, viděl nejeden fanoušek.

Zpěvačka, která se objevila ve filmu Zrodila se hvězda, Lady Gaga, má velice ráda paruky plné dlouhých vlasů. Očividně si ale užívá i dlouhé chlupy v podpaží, na jednom koncertě zvedla ruku a na fanoušky vykoukl zelený porost.

Trend, který frčí

Chlupy v podpaží si nepěstují pouze mladí umělci. Jednou z hvězd, která se pochlubila porostem, je i Madonna. Věděli jste, že se v minulosti zúčastnila konkurzu k filmu Vlasy od Miloše Formana?

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Madonna (@madonna)

Také hlavní hvězda filmu Pretty Woman Julia Roberts nebyla moc velkou kráskou, když zvedla na jedné události ruku, a na fotografy vykouklo neoholené podpaží. Třiapadesátiletá herečka je matkou tří dětí a stále se objevuje v nových filmech a seriálech.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený BELLA (@bellathorne)


Pamatujete si na slavný fim Rychle a zběsile a Letty Ortiz, kterou ztvárnila Michelle Rodriguez? Ani tato zpěvačka holicí strojek nepoužívá a pěstuje si v podpaží chlupy, které ukázala při pobytu na pláži.

Pravdou je, že většina těchto hvězd žije v USA. Právě tam nikoho nezarazí, když si zapomenete oholit podpaží, nebo se vám to tak prostě líbí.

Zdroj: Ruin My Week
Autor: Štěpán Pacík

Související články