Hokejista David Pastrňák po roce promluvil o zesnulém synovi. Nedokáže se ubránit slzám

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Pastrnak DavidRohlsson
Zdroj: Profimedia

Loňský rok byl pro jednoho z nejlepších českých hokejistů Davida Pastrňáka velmi obtížný. Jeho velkou radost z narození syna vystřídala obrovská bolest a smutek. O své ztrátě promluvil hokejista až nyní. I přesto se stále ještě nedokázal ubránit slzám.

David Pastrňák je velmi úspěšným českým hokejistou, který se dokázal prosadit také v zámoří. Momentálně je útočníkem týmu Boston Bruins.

Těšili se na chlapečka

Od května 2018 žije slavný sportovec s modelkou švédského původu Rebeccou Rohlssovou. Právě ona čekala jejich prvního potomka.

Oba dva se na dítě velmi těšili, což sdíleli i na svých sociálních sítích. Dokonce zveřejnili i video, kde bylo odhaleno pohlaví miminka.

„Pasta junior je na cestě,“ napsal tehdy k instagramovému videu, kde se dozvěděl, že to bude kluk, hokejista. Bohužel to osud tehdy zařídil jinak.

Krátce po narození zemřel

Chlapeček, který dostal jméno Viggo Rohl Pastrnak se narodil 17. června 2021, za šest dní ale zemřel. Pro oba rodiče to byla zdrcující zpráva.

„Shlíží na nás anděl a říkáme mu syn. Navždy tě budeme milovat. Respektujte prosím naše soukromí v těchto srdcervoucích časech,“ napsal hokejista tehdy na sociální síť.

Bolestnou ztrátu se snažil rychle překonat

Hradbu mlčení prolomil až nyní, téměř po roce. „Byl to pro mě celkově složitý rok. Snažil jsem se otočit list tak rychle, jak to šlo,“ vysvětlil Blesku Pastrňák.

„Bylo to těžké, ale už se cítím lépe. Vše je jen o čase, jen čas, láska. (…) nepřál bych to nikomu zažít,“ řekl se slzami v očích.

Radost mu kromě jeho přítelkyně dělá taky hokej. Aktuálně přijíždí našemu národnímu týmu do Finska na pomoc na MS v hokeji.

Zdroj: Blesk, Instagram, iDNES

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články