Herečka Mahulena Bočanová se toho nebojí. Vyfotila se s modročerveným make-upem

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Bocanova Mahulena
Zdroj: Profimedia

Oblíbená herečka Mahulena Bočanová se rozhodně nenudí. Když zrovna nevystupuje se svým domácím divadlem, tak se věnuje své dceři Márince a když se nevěnuje jí, tak hlídá děti kamarádkám. A podle její poslední fotky na Instagramu je s ní opravdu sranda.

Herečka Mahulena Bočanová je jednou z přední hereček divadelní společnosti Háta, jejíž zakladatelkou a ředitelkou je herečka Olga Želenská.

Stále na prknech

Mahulena tam účinkuje v osmi inscenacích. Diváci ji můžou vidět například v představení Světáci či Hvězdné manýry, kde se alternuje s Adélou Gondíkovou.

Když oblíbená herečka zrovna nehraje, klidně pomůže s hlídáním svým kamarádkám. Podle její fotky přidané na Instagram si to hlídání umí pořádně užít.

Umí si ze sebe udělat legraci

Nedávno její služby využila stylistka divadla Háta Veronika Skálová. Mahulena se pak zvěčnila s její dcerou, která se zřejmě „pomamila“ a vyzkoušela si na své tetě nové make-upové trendy.

Známá divadelní herečka s šátkem uvázaným jako stará babička a s jednou polovinou obličeje červenou a druhou modrou, vypadá prostě úžasně.

Nezapomněla k fotografii napsat také vtipný komentář, ve kterém upozorňuje, že se nejedná o placenou spolupráci, která musí být v Česku na sociálních sítích povinně označována.

Náročná péče o dceru

Prý se jedná jen o to, že je hodná teta, což tedy bezpochyby je. Většinu času, když není v divadle ale tráví se svou dcerou Márinkou.

Té je dnes už dvacet let a trpí lehkou formou autismu, péče o ni je tedy náročná. Mahulena Bočanová to ovšem zvládá s grácií sobě vlastní.

Zdroj: Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články