Herečka Katherine Heigl má doma vtipného syna s podivnou obsesí. Z toho, co doma vyvádí, si sednete na zadek

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
katherine heigl
Zdroj: Tinseltown / Shutterstock.com

Herečka Katherine Heigl je známá hlavně díky rolím v romantických komediích. V soukromí je vdaná a vychovává tři děti. Nejmladšího synka natočila na Instagram, a sama tak prozradila, jakou obsesí trpí.

Katherine Heigl se nejprve věnovala modelingu, poté přešla k herectví. Přelomovou roli dostala v seriálu Chirurgové. Její postava doktorky Izzie jí napomohla k dalším nabídkám.

Zbouchnutá, 27 šatů, Chceš mě, chci tě, Vrahouni, Pod jednou střechou nebo Šťastný Nový rok, to je jen malý výčet filmů, v nichž se objevila. Převážně ji vídáme v romantických komediích a jednu takovou sama zažívá.

Osobní život

Toho pravého potkala už ve svých šestadvaceti letech. S hudebníkem Joshem Kelleym se zasnoubila o rok později. Od Vánoc roku 2007 jsou manželé.

Společně adoptovali nejprve jihokorejskou holčičku Nancy Leigh Mi-Eun a o tři roky později Adalaide Marie Hope.
Prvního vlastního potomka porodila Katherine přesně devět let a tři dny od svatby. Malý synek dostal jméno Joshua Bishop Kelley Junior.

Pár je jedním z hollywoodských držáků a skandálům se vyhýbá. I přesto pár přešlapů na kontě má. Například když před třemi roky šla Katherine navštívit hrob svého bratra a napadlo ji vyfotit několik rádoby vtipných snímků u hrobů cizích lidí.

Herečka za to schytala pořádný kartáč od fanoušků. „Bylo to ode mě velmi nevhodné, fotky jsem smazala. Chtěla jsem tuto náročnou návštěvu odlehčit. Velmi se omlouvám,“ uvedla k celé kauze.

Trpí obsesí

Katherine je také aktivní na sociálních sítích. Převážně sdílí fotky ze svých rolí, ale i rodinná komická videa z běžného života.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katherine Heigl (@katherineheigl)

Nedávno herečka například zveřejnila video svého synka. „Trénuji ho, aby byl gentleman,“ napsala na Instagram.

„Budoucí partneři mého syna… jste vítáni,“ dodala, a také tím nenápadně naznačila, že jí nezáleží na tom, zda si syn v budoucnu přivede domů chlapce, nebo dívku. Což ocenili i někteří fanoušci v komentářích.

Sama přiznala, že v rámci úklidu trpí obsesí. „To, že něco musím uklidit, se mi honí hlavou celý den,“ napsala pod video, kde její čtyřletý syn Joshua nadšeně pobíhá s vysavačem po celém obývacím pokoji.

Nebylo by to poprvé, co zmínila, jak je pro ni úklid důležitý.

Tím, že dítko skutečně vysává aktivně, dala Katherine nahlédnout do svého soukromí. V komentářích nechybí pochvaly na její vkus a celkové zařízení domu.

Od začátku února září Katherine v novém seriálu v produkci Netflix Cesta svatojánských mušek, kde ztvárňuje jednu z hlavních rolí.

Autor: Naďa Brožová


Související články