Herečka Emma Watson pije alkohol už odmalička. Nikdy ho nevnímala jako nástroj k opití

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Emma Watson
Zdroj: Profimedia

Emma Watson se proslavila nejvíce rolí Hermiony ve filmech o Harrym Potterovi. Její příjmení si ale lidé od loňského roku spojí ještě s něčím jiným, než je herectví. Její bratr Alex totiž tehdy uvedl na trh vlastní gin. Emma přitom dohlížela na tvorbu image značky a její celkové směřování.

Emma nepatří k těm celebritám, které by se na večírcích opíjely a plnily pak svými skandály stránky novin. Alkoholu se nicméně rozhodně nevyhýbá. Dokonce přiznala, že pije už odmalička.

Právě to je ale asi důvodem, proč se naučila vnímat například víno jako společenský nápoj, nikoli jako nástroj k opití.

Své vrstevníky nechápala

„V naší rodině alkohol nikdy nebyl zakázané ovoce,“ uvedla Emma nedávno podle serveru Buzzfeed. Vysvětlila, že už jako malá dostávala k obědu do skleničky víno, její otec si prý zakládal na tom, aby dokázala poznat kvalitní alkohol od toho špatného.

Když pak v pubertě mnoho jejích vrstevníků začalo využívat alkohol k tomu, aby se opíjeli, ona to příliš nechápala. Pro ni bylo víno vždy požitkem, jako nástroj k opití ho ale nikdy nevnímala.

Byznys s alkoholem

Už v roce 1991 podle serveru Pinkvilla koupil otec Emmy Watson vinici. Trvalo mu ale dlouhých 9 let než získal potřebná povolení, aby na ní mohl pěstovat víno a následně tvořit alkohol.

A nebyl to poslední byznys, kterým se v tomto ohledu rodina zabývala. Nový gin je na světě sice teprve krátce, oblíbenost si ale získal velmi rychle. Alex Watson gin popsal jako „rodinný gin s moderním luxusním nádechem“, uvádí OutKick.

Emma tak možná je stále slavná jako herečka, která bude navždy pro mnohé Hermionou z Harryho Pottera. Po vzoru mnoha kolegů z showbyznysu se z ní ale také stává osobnost neodmyslitelně spojená s alkoholovým průmyslem.

Zdroj: Pinkvilla, OutKick, Insider, Buzzfeed

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články