Herci z Vražedného pobřeží se výrazně změnili. Krásná Sylvie se dnes ale před světem skrývá

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Ro Stewart Carolyn Dunn
Zdroj: Profimedia

Seriál Vražedné pobřeží se vysílal poprvé v letech 1991 až 1993. Kanadské akční drama se dočkalo celkem tří sérií. Pamatujete si ještě na hlavní představitele? Jak se po letech změnili a co dělají dnes?

Hlavními postavami seriálu jsou bývalý policejní důstojník Nick Slaughter a bývalá turistická vedoucí Sylvie Girard. Co se s představiteli těchto rolí stalo?

Bývalý bezdomovec se stal uznávaným hercem

Rob Stewart v červenci oslaví 63. narozeniny. Role Nicka Slaughtera ho velmi proslavila. Dříve ale jeho život nebyl jednoduchý.

Chtěl se stát hokejistou, kvůli poranění ledviny se ale musel sportu vzdát. Ve svých 19 letech odešel z domova. Jelikož tehdy dlužil peníze na každém kroku, dokonce několik měsíců musel přespávat na lavičce na ulici, protože jinou možnost zkrátka neměl.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Rob Stewart (@robstewartofficial)

Na konkurz do seriálu Vražedné pobřeží přišel neučesaný s dlouhými vlasy a kocovinou. Tvůrcům se jeho vzezření líbilo, a on tak dostal roli. Díky té se mu podařilo dostat z problémů. Dnes byste ho možná nepoznali, herectví se každopádně stále věnuje. A ačkoli získává spíše menší role, daří se mu velmi dobře.

Krásná Sylvie se dnes skrývá před světem

Herečka Carolyn Dunn si ve Vražedném pobřeží zahrála roli Sylvie Girard. Už jako malá dívka se uchytila v modelingu, později se ale začala věnovat herectví.

Následně se objevila v několika snímcích, naposledy si zahrála ve filmu Me and Luke z roku 2006. Vedlejší postava, kterou zde ztvárnila, byla její poslední hereckou příležitostí.

Od té doby se Dunn z médií stáhla. Neukazuje se ani na sociálních sítích. Žije se svou rodinou a podle TV Guru v současné době provozuje kliniku ve Whitney Pier.

Zdroj: Extra, TV Guru, TMDB, Podbean, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články